1

Teema: Pisikeste kassipoegade maania

Millegipärast on viimasel ajal tekkinud selline arusaamine, et kassipoegi peab võtma koju võimalikult väikselt. Muidugi on nad pooleteist kuuselt jube nunnud, aga siis peaksid nad ju veel emaga koos olema. Aga hiljutine kogemus näitab et üle kolme kuu vanuseid kasse ei taheta enam, sest nad ei ole nii nunnud, ja on liiga suured (sic!) kuigi see on vanus mil nad kohanevad just kõige paremini ja on tarvilikud kombed (kastis käimine, söömine, toreda kassi moodi käitumine jne) emalt juba õppinud. Kuune kassipoeg on imik!
Kahjuks jah, on paljudel täiesti vale arusaam kassipoegade võtmisest.. nad on ju kassipojad kuni saavad pooleaastaseks aga siis pole nad enam atraktiivsed!
Arvamusi?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pisikeste kassipoegade maania

Nii ongi, inimesed mõtlevad kohati (üsna massiliselt tegelikult) küll selles suunas vähe mööda.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Pisikeste kassipoegade maania

Õige jutt!

Liiga vara ema juurest ära võttes on veel see asi ka, et neil tekib lutsimiskomme. Padjapüürid, koerakarvad jnejne. Mina võtsin pojad kuskil 2 kuuselt ema juurest ära ja ei mingit jama. Pojad juba nagu kassid - siiski veel pisikesed ja armsad kuigi varsti kukub kolmas kuu.
:wink:
Pealegi on kiisud armsamad siis kui nad juba mängida oskavad, mitte ei vaata sulle vesiste silmadega otsa ja teevad halda mjäu. Mul ei lase praegu tibukesed öösiti magada:)

Thumbs up Thumbs down