1

Teema: Vaene kiisu

Leidsime tänavalt kassi, pärslase. Tal on nii palju pusasid, et neid on võimatu lahti kammida.
Peale selle on tal veel väike haav kõhu peal, kus üldse karvu pole. Kas peaksime karvad üleni maha ajama? Ja kas on õpetussõnu, kuidas seda teha...?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Vaene kiisu

Usun, et neid pusasid ei ole võimalik lahti kammida, seetõttu võikski ta üleni ära pügada. Seda võib teha ka lihtsalt kääridega lõigates, ainult et tulemus jääb ebaühtlane. Võibolla on vaja ka kirbutõrje teha, ussitõrje samuti. Kui haav on värske, tuleks seda desinfitseerida. Eks te ise otsustate, kas viite ta ka arstile näidata. Võibolla on kass kiibitud ja omanik teda taga otsinud.

Thumbs up Thumbs down

Meiega on lugu nii, et Intšu läheb homme arsti juurde pügamisele. Talle tekkisid selja peale pusad. Ma olin nii harjunud, et ta sai ise oma karvaga hakkama ( poolpikk karv) ja ei reageerinud kohe esimesele väiksele pusale. Pärast oli juba hilja, enam kammiga lahti ei saanud ja pulste tuli järjest juurde. Nüüd jõudsin järeldusele, et abita ma hakkama ei saa. Lubati teha kerge narkoos, homme 10.30 on aeg... Kirjutan siis, kuidas läks. Hakkan juba vaikselt muretsema.:o

Thumbs up Thumbs down

Pügamisel käidud! smile. Kõik läks hästi. Nüüd on poolest seljast kuni sabani paljas, pooleldi sfinks! Narkoosist tuli ta kiiresti välja ja praegu hüppab ja kargab nagu ennegi! Läks meil see maksma 600 krooni. Kaaluti ära ka, täpselt kuus kilo. Probleemiks kujunes hoopis kojutulek, sest koerad, kellega ta muidu 24/7 koos on, ei võtnud teda omaks! Urisesid nagu võõra peale. Kaks korda pidin "tutvustama", kolmandal korral, õhtul, oli vist Intšul juba oma lõhn juures, siis võeti ta perekonda tagasi.:P. Pildi pügatud Intšust panen lähiajal meie teema alla.

Thumbs up −1 Thumbs down