Teema: Bosse

Tere!
olen siin foorumis piilumas käinud nüüd mõned nädalad juba...et siis alates sellest kui otsustasin meie perre Kassi võtta.
otsus tuli kuidagi äkki, tuttaval sündisid Viljandimaal kassipojad ja oma kassi pilti nähes armusin kohe....:syda:
olen kassiarmastaja lapsest saati, tüdrukupõlves neid ikka mitmeid üles kasvatatud(õigemini kasvatas küll minu ema:)) aga nüüd siis päris esimene oma kass.
Täna sai ka nimi ära otsustatud - Bosse, ma ikka loodan et ta on isane(vastasel juhul tuleb nimemuutus)
vanust me siis väga täpselt ei tea, kuid mai keskel peaks olema Bosse sündinud ja tänaseks päevaks siis umbes 2 kuud vana.
Meie kodus on Bosse  olnud täpselt  üks nädal ja kodunenud on ta väga ilusti, pissib kasti, sööb näpuotsatäie korraga peaaegu kõike + RC krõbinad ja piim.
Bosse on üliarmas :s6ps: , hullab toas mänguhiirte ja pallidega ning ülekõige armastab ta pereliikmetega koos olla ning kas siis kedagi saagina kohelda või kellegi sooja kõhu peal magada. ja hommikuti pole enam äratuskella vaja...;)


olen pildi lisamisega veidi hädas...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Bosse

Tere tulemast foorumisse!
Väike kiisu on üliarmas! Vist pikakarvaline? Bosse on lahe nimi. Kui ta emane on, mis siis nimeks saab?
:hei:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Bosse

Tõesti armas kiisu. smile
Kas ta jääb toakassiks või hakkab õues ka käima?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Bosse

Bosse on suure tõenäosusega (ema on pikakarvaline) jah tulevane pikakarvaline ja ma püüan ikka iga päev teda juba praegu kammimisega harjutada (seni suht lühiajaliselt, sest kammimine kipub ikka mänguks üle minema).
Temast saab nii õue kui toakass, ses mõttes et meil oma maja ja hoov ja mul ei ole südant keelata väiksele kiskjale põnevat õueelu...isegi kui sellega seoses rohkem muret ja vaeva on (kastreeritud saab ta ka kindlasti). aga ka tuppa tõin väikse kraapimis-ronimispuu ja ohtralt mänguhiiri...;)
igaljuhul mulle tundub (ja mu mehele ka) et olen saanud endale kolmanda lapse (senisele kahele - 2a ja 7a poistele lisaks siis)

ja kui aus olla siis tema tüdrukuks osutumise korral polegi samaväärset vahavat nime nagu Bosse...(susa,säde, katy on muidu nimekirjas aga pole võrreldavad olemasolevaga)
selle nädala jooksul lähme ka arstile ja siis peaks selguma kõik...:wink:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Bosse

:ingel: Hirmsasti armas kassilaps wink !
Teretulemast.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Bosse

Minul on ka kodus kaks poega ja meile mehega on meie kaks kassi:cat::cat: samuti nagu tütarde eest.
Nii kiisuke kui  ka tema nimi on väga ilusad,samas sobiks Bosse ka emasele kassile nimeks,selles olen sinuga ühel arvamusel.Tervist ja kannatlikkust teile kõigile!Anna teada ka teie tegemistest ja kuidas teil käik arstile  läks!

Koos Nipitiriga:terv:  tervitavad Maia:cat: jaToska:cat:

Thumbs up Thumbs down