1

Teema: söögiks leiba/saia?

Kas kassidele on ohtlik anda näiteks leiba või saia?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: söögiks leiba/saia?

Ei usu ,et ohtlik. Aga ma arvan ,et kassid lihtsalt ei söö seda.Ise pole ma küll oma kassile leiba ega saia pakkunud.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Aga kui ta sööb, siis miks mitte. Halba see talle kindlasti midagi ei tee.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

Jah...halba see kindlasti ei tee,aga ainult saia ja leivaga vist ei tasuks ikka kassi toita tongue.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Mu kass küll saia ja leiba ei söö.

Dogs have owners, cats have staff.

minu kass kraabib leiva peale kui see kuskile ette satub:D

Kass on inimese sõber, inimene kassi sõber:)

Thumbs up Thumbs down

hmh..ma olen jutukas seda mainunud, nimelt minu Tupsu sööb leiba hea meelega, ta lausa nõuab seda kui näeb et ma ise seda söön. toit seetalle siiski pole vaid väike maius. Eriti muidugi meeldib talle magus puuvilja leib, kus rosinad sees.need maitsevad väga.  seega arvan et kui tervet leiva-saia pätsi sisse ei sööda keegi siis pole hullu kui ta tibake maiseb.

-Of all God\'s creatures there is only one that cannot be made the slave of the lash. That one is the cat. If man could be crossed with a cat it would improve man, but it would deteriorate the cat.-

-Per ogni gatto che ride c\'è almeno un topo che prega.-

Thumbs up Thumbs down

Mina arvan, et teema algataja mõtles pigem seda, et kui tema kiisu tahaks tema kõrvalt natuke näksida, kas siis on ohtlik või mitte.
Ei usu tõesti, et keegi päris leiva või saiaga oma kassi toidaks.
:wink:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

ahahaahahhhaaaaaaaa....
kassid pissiksid sellele pele japaneksid plehku,kui sa seda pakuksid:D

mina olen viimasel ajal hakkanud omadele ja hoiukassidele tegema järgmist rooga:
sai (tükkidena), piim, natuke konservi ja muna. segan kõik omavahel ilusti ära ja neile meeldib väga. ma muidugi ei tea, kuivõrd see tervislik on, aga arvan, et parem ikka kui poekrõbun.

Mul l tekkis ka mõni aeg tagasi selline küsimus,et kuidas mõjuvad kassipoja seedimisele nisujahust tooted.Olen kodus omavalmistatud pasteedile (ikka kassidele mõeldud) vahel juurde lisanud riivsaia,kui pasteet on tulnud vedelavõitu.Peale seda nagu tundus,et ühel kassil oli kakkamine raskendatud,ta pidi ikka pressima kõvasti,hiljem oli kõik OK.Kirjandust  siin-seal uurides lugesin,et paljudes kassikonservides on ka nisutooteid ja teraviljatooteid kasutatud,nii et ilmselt nad ikka keelatud ei ole ja mingil määral on ka neid vaja,iseasi kui palju ja kuidas iga konkreetse kassi organism seda omaks võtab.Ühes kohas oli ka mainitud,et kassipoegadele pidavat hästi maitsma vees või piimas leotatud sai.:cat:

Thumbs up Thumbs down