1

Teema: Kas sul on kassiga toitumis probleeme? Mina kirjutan mida mu kass sööb ehk leiate siit midagi sellist mis sobiks teie kassile:)

Kell üheksa:kassikrõbinad ja kassikonserv eraldi kl kaksteist krõbinad,vahest supp,sai,pasteet.Kl 3 magab 15.30 sööma söögiks tavalisest.krõbinad kassikonservi,vorsti vahest pasteeti,vahest putru või midagi kui on üle jäänud,kl 18.00-21.00-12.00 kassikrõbinad,konserv,vorsti,kartult sööb vahest,pasteeti ja muud soovitut.Kindlasti peab igal söögikorral panema uue vee ja piim võib alati ees olla.Sööge võib ka muul kellaajal anda

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas sul on kassiga toitumis probleeme? Mina kirjutan mida mu kass sööb ehk leiate siit midagi sellist mis sobiks teie kassile:)

Mina toidan oma Toska-Maiat nii:hommikul esimese toiduna kas putru,kohupiima ,hapukoort või lihtsalt kassikrõbinaid.Päevaseks toitmiseks  valmistan neile kodutoitu-kana või veisehakkliha pudru või juurviljadega,kohupiima,hapukoort,keedetud munakollast,vahel näpuotsa täis ka toorest veisehakkliha või kanaliha.Õhtuks panin jälle krõbinaid.Enne tegin nii,et kui nad olid söönud,tegin nende kausid tühjaks ja tõstsin eemale,süüa andsin siis,kui nad hakkasid köögi vastu suurt huvi ilmutama,krõbinaid ma neile pidevaks näksimiseks ei jätnud.Nüüd, paaril viimasel päeval ma natuke muutsin toitmise kava:jätsin neile krõbinad lagedale,nii,et nad saavad neid näksida iga kell,kui kõht tühjaks läheb.Kuid ausalt öeldes,ma ei ole kindel,kas nii on hea nende seedimisele,vahel mulle tundub,et neil on krõbinatest isu täis.Kodutoitu annan siis kui tekib võimalus,aga päeva jooksul ikka mitu korda kindlasti.Unustasin lisada,et keedan kiisudele ka kanasüdant ja kanamagu, (neid on mugav osta väikestes Talleggi karpides-hea sügavkülmas hoida ja vähehaaval  kasutada).Toidud valmistan ilma soolata.Kalatoitudest püüan neid eemal hoida,äärmistel juhtudel annan neile keedetud lõhet. Juba palja kalalõhna peale nad  lähevad hulluks ja on võimelised ükskõik mida tegema,et kalatükki saada.:wink::s6ps:

Thumbs up Thumbs down