1

Teema: TULE VABATAHTLIKUKS!

TULE VABATAHTLIKUKS!
Loomade Vabatahtlikud otsivad oma seltskonda vahvaid inimesi, kes tahaksid pakkuda kassile või koerale ajutist kasupere.

Kasupere aitab loomal kohaneda inimesega ja perekondliku keskkonnaga. Loom õpib inimest tundma. Võimalik on enne kasupere rolliga alustamist tutvuda mõne olemasoleva kasuperega, et saada enesekindlust ja julgust.

Kiisu saab kaasa toidu ja liiva ning muud vajalikud vahendid. Samuti saab kiisuke meie käest kogu vaja mineva arstiabi. Kasuperega on aktiivselt ühenduses üks kogenud Loomade Vabatahtlike koordinaatoritest, seega kasuperel on olemas igasugune positiivne toetus. Kasupere ainuke ülesanne on kiisuga suhelda, pakkuda talle turvalist keskkonda ja hoolivust. Ootame abilisi üle Eesti! :s6ps:

Enda soovist aidata saab märku anda kirjalikult e-posti kaudu info@otsibkodu.ee ja http://www.otsibkodu.ee
----------------------------

HEI NOOR!
Loomade Vabatahtlike noorterühm ootab oma ridadesse noori, kes tahavad loomade elu parandamisele kaasa lüüa. Noorte rühma juhendavad kogenud loomapäästjad, kellel on ka pedagoogiline haridus. Tulevastest tegemistest lähemalt meie koosolekul.  wink

Lisainfo: info@otsibkodu.ee ja http://www.otsibkodu.ee
----------------------------

KIISUDELE JA KOERTELE RÕÕMUKS!
Loomade Vabatahtlikud koguvad annetusi Eesti Loomakaitse Seltsi kontole 10220023863010 märksõnaga: "Päästa loom". Samuti on oodatud annetused kassiliiva, liivakastide, ronimispuude, kassi- ja koera toidunõude näol. Oodatud on ka laste vanad mänguasjad, millest kodus pole enam kasu. Nendest vanadest pallidest ja mängukarudest oskavad rõõmu tunda nii kassilapsed kui koerakutsikad.

Oodatud on ka koerakuudid ja kiisupesad. Üleliigsed padjad ja vanad tekid pakuvad lohutust hüljatud loomadele. Soojendavad ja pehmendavad nende pesa. :syda: Igasugune toiduannetus koertele ja kassidele pakub meie hoolealustele alati rõõmu.
------------------------------------------

Aitäh, annetajatele, vabatahtlikele ja noortele, kes seni on meie tegevuses aktiivselt osalenud!

Igasugune lisainfo e-posti teel info@otsibkodu.ee ja kodulehel http://www.otsibkodu.ee

http://www.tuhat.net/kass/d/1660-5/535.jpg

http://www.otsibkodu.ee
Ole üks meie seast!