Teema: Ussirohu tableti kõrvalmõjud

Ma ei saa aru mis värk on, sest eile hommikul sai kiisu arsti juures tableti ja arst ütles, et lööb kõhu lahti, et ei tohiks talle palju süüa anda, ja nii 3 päeva, aga kass ei ole siiani häda (ei kakat ega pissit) teinud ning on väga loid :S ning magab.

Vasta: Ussirohu tableti kõrvalmõjud

Täna peaks kassile andma vaseliini õli - nii umbes 1 teelusikatäie, et seedetrakt tühjendada.  Kui kassil olid ussid, siis praegu surnud ussid seedetraktis eritavad organismi mürke. Tulemuseks siis mürgitus, kõhulahtisus jne.

kuidas seda vaseliini anda?
appike, ma ei teagi kas mul on sellist asja :S

Mitte vaseliini, hoopis vaselliniõli. Saadaval inimeste apteegis.
Ilusti valad lusikasse, kass kaenlasse, lõug püsti ja valad lusikast kassile suhu (paremini õnnestub suunurgast).  See on täiesti maitsetu kraam ja kass neelab selle lihtsalt alla.
Kui see protseduur õnnestub, siis homseks peaks olema kõik korras ja mingit erilist dieeti ei ole ka edaspidi vaja.

mul ei ole seda õli sad
mingisugune vaseliini õli on aga see on väga ammusest ajast.

Siis homme hommikul kohe apteeki!:)

lähen täna 12.00 uuesti arstile, helistasin hommikul ja ta ütles, et peaks uuesti üle vaatama, ilmselt usside invasioon on nii suur, sest ta õieti ei söö ega joo ning pole esmaspäeva hommikust hädal käind sad
oeh, ma südamest loodan, et kõik korda saab:syda:

arstil käidud, kiisul oli ikka kõht väga kinni, usse ilmselt nii palju, osad junnid olid täiesti kivikõvad, aga nüüd sool tühi ja selleks korraks kõik smile