1

Teema: Kassi õrnusehetked?

Lihtsalt uuriks, kas teie olete sellise asjaga kokku puutunud. Kui jah, siis kas ajaga läheb see mööda või tegite midagi? Kui ei, siis oskate äkki midagi soovitada?
Meie kass sai sõbrapäeval üheksa kuu vanuseks. Kui ta oli väiksem, siis hoidsime me öösel magamistoa ust kinni, kuna talle meeldis meid öösiti ülesse äratada. Umbes kuue kuuselt hakkasime ust öösiti lahti jätma. Kiisu tuli meie tuppa, magas tooli peal ja mõnel nädalavahetuse hommikul, kui kauaks magama jäime, tegi ka äratust. Üldiselt muid äratusi öösel ei teinud. Nüüd viimased kuu aega on tal tekkinud komme öösel, esimest korda umbes kella kolme paiku, voodisse suure nurruga tulla ja nägu ning käsi lakkuda. Nii minul kui elukaaslasel. Lakub natuke aega ära, siis lööb kõrval veel mõnda aega nurru ja läheb ära. Paari tunni pärast tuleb ta tagasi ja kordab sama asja. Muidugi meil poleks selle vastu midagi, aga viimased ööd on ta meid päris pikalt üleval hoidnud. Ei taha teda karistada ka, sest ta ei tee midagi halba. Ei hammusta ega tee muud sarnast. Lihtsalt õrnusehetked:s6ps:. Ta ei saa ju aru ka, et meil vaja hommikul ärgata ja tööle minna. Ja ukse taha ei tahaks ka teda jälle jätta. Mis te arvate?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi õrnusehetked?

Äkki harjute ära smile
Mina ei harjunud:)
Meie kass magab öösel saunaruumides, vahelt on uks kinni. Sest tal on komme pähe ronida ja siis kohta vahetada ja jälle pähe tagasi jne. Mul veel mees norskab ja kaks väiksemat last magavad üks ühel pool, teine teisel pool mind, ning siplevad palju (jalg üle kaela mulle, näit.), samuti sätin pool ööd tekki neile tagasi peale jne. Et kui see kass ka veel mul peas roniks, siis ma ei saaks vist üldse magada smile Aga mu kass on leplik ja ei solvu, alguses natu näugus ja kraapis, siis sai aru, et ei saa ööseks inimeste juurde. Päeval on suur sõber ikkagi ja magab süles mul (ma kodune)

Thumbs up Thumbs down

Mina kaldun arvama, et sellised hetked on mööduvad. Ma ei usu, et Ta jääbki nüüd nii käituma.
Minul Marius on ka vahel õrnem (sõtkub rohkem, magab voodis minu kõrval), vahel on omaette täiesti.
Ära ust küll uuesti kinni pane kui Ta nii juba harjunud jälle on:)...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Küll sul on alles teguderohke öö Kateriine:)
Aga ma ise arvan ka, et juba täna on ta meil öösel magamistoa ukse taga. Homme lihtsalt eriti varajane hommik ja tänane öö magamata. Vahepeal jätame ikka ust lahti arvatavasti, näiteks kui järgmine päev tööpäev pole. Aga küllap ka tihedamini. Võibolla kaob tõesti see öine nurrumine-lakkumine mingi aja möödudes jälle ära. Selline nunnutaja on ta meil mõnes mõttes koguaeg olnud. Oma mänguasjad viib ta peale mängimist ka "sööma" ja "jooma" sinna, kus tal oma kausid on.
Ta pole kunagi ise selle vastu olnud, et ukse õhtul kinni paneme. Ei mingit kaapimist ja näugumist ukse taga. Lihtsalt me ise ei tahtnud, et ta öö ukse taga peab olema.

Thumbs up Thumbs down