Teema: tõukasside müümine

Tere kõigile!

Vajan teie nõu selleks, et teada saada, millal
on mõttekas anda kuulutus tõukassipoegade müümiseks. Kui vanad peaksid olema kassipojad, et tulevased omanikud neid juba eelnevalt näha ja nö broneerida saaksid. Meil sündisid 27/12/2007 scotish fold ja scotish stright kassipojad ja nüüd mõtlen, et millal neid saab inimestele näidata :wink:.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: tõukasside müümine

Mina olen nõus näitama alates ühe kuu vanuseid poegi. Kuulutada võiks juba kohe.

oii ma ei kirjuta küll teemasse, aga mina nt tahaks endale ühte scottish foldi isast kiisut smile

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan, et kui sul ei ole tahtjaid eelnevalt olemas, siis peaksid kindlasti kiiremas korras piltidega kuulutuse panema, et inimesed jõuaksid mõelda ja vaadata ja kaaluda ja suhelda, enne kui otsustavad kiisupoja kasuks. Broneerida võib ka enne sündi. Mina ise olen broneerinud poja pool aastat enne sündi ja ka minu kiisude järglastele on mul hetkel juba kuus broneeringut ette olemas, seega ma ise vist väga kuulutama ei hakka. Kui sul aga tahtjaid juba on, siis vaata ise, kas on vaja üldse kuulutama hakata. Samas, kui keegi alt ära ütleb, siis kuulutuse abil leiad uue tahtja. Broneerida saab ka pildi alusel.

http://devonrex.onepagefree.com/