1

Teema: Kass kes armastab vett

Minu kassile meeldib hirmsasti vesi. Niikui põrandapesuks läheb, tormab kass vee solina peale kohale. Kui põrand juba märg siis viskab ennast märja peale kõhuli. Peale põrandapesu sätib ennast selle märja lapi peale magama. Magamisest rääkides siis lemmik koht slleks on vannitoa kraanikauss. Ja kui kraanist vesi jooksma lasta siis võtab ikka aega ennem kui ta sealt välja kobib. Ei tea kas selline käitumine on normaalne?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass kes armastab vett

Ma arvan, et ega selles käitumises midagi ebanormaalset küll ei ole- vesi ei tee kassile halba ka, las ta mängib:).
Nii nagu inimeste seaski, on ka kindlasti kasside hulgas neid, kes teistest rohkem vett armastavad.
Vaata kui suur pluss see tegelikult pesemise juures on- kass ju naudib seda seljuhul?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

meie hoiukodus oli ka kassipoeg, kes kohutavalt vett armastas. Ka joogikausi tõstis käpaga alati veest tühjaks. Ämbris ja pesaukausis käis nagunii solistamas. Arvan, et selles ei ole midagi halba.

Thumbs up Thumbs down

minu kass on üsna samasugune wink .

Thumbs up Thumbs down

minu ema kass teeb aga nii, et kohe, kui veekausi ette saab, keerab selle kas ümber või peksab vee käpaga laiali. nii on ta ise tihti ilma joogiveeta, sest ta on päeval ju üksi, kui teised tööl-koolis, ja kesse siis ikka tal seda vett ette paneb.

lahenduseks oleme ise mõelnud, et raskem kauss panna, mida ta ei jaksa ümber ajada, aga siis selguski, et sel juhul ajab ta vee niisama laiali. enam ei oska nagu midagi välja mõelda.

ja muide, see, kui kass muidu väga veelembene on, ei tähenda üldsegi, et ta ise end pesta laseks. mu sõbranna kass suisa jumaldab seda, kui paned vannile korgi ette ja lased vanni veidi vett, et ta seal ise omatahtsi plätserdada saab, samuti on kohe juures, kui nõudepesuks läheb või vannitoa kraanikausist keegi vett laseb, selle veejoaga võib lõpmatuseni mängida, aga pesta end ei lase, kräunub ja kähiseb ja rabeleb. samasugune on mu enda üks kass, vabast tahtest võib endale küll vett selga voolata lasta, aga kui teda kaks korda pooleteise aasta jooksul pesema oleme pidanud, läheb ta täiesti hulluks.

Thumbs up Thumbs down

See on täiesti normaalne. smile Osad kassid on lihtsalt vee järele pöörased. Üks selline oli mul siin hiljuti hoiukodus. Tema lemmikumad magamiskohad olid samuti kraanikauss ja vann. Ta põhimõtteliselt elaski vannitoas sest talle nii meeldis seal. Ta jõi otse kraanist ja sulberdas alatasa käppupidi vees. Kui ise pessu läksin siis viskasin ta tavaliselt vägisi vannitoast välja sest nii püüdis end peita kraanikausi või riiulite vahele et ainult saaks veega mängima minna. Nii et jah.. kõige lihtsam seletus on see et ilmselt ta oli sul eelmises elus jõehobu. :hiih:

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Üks Mia poeg on ka selline veelembene, juba titena käis ta minuga koos duši all, šampoon kukkus peale, aga eest ära ei läinud. Ja nüüd on see harjumus veel süvenenud, samuti jookseb vannituppa, kui kuuleb, et kraan lahti keerati. Nii armas. Miale muidugi ei lähe vesi üldse peale. Ma pole teda ka kunagi pesnud, see poleks ilmselt võimalikki.

Dogs have owners, cats have staff.

Tglt ega see mind ei häirigi. See on tõesti armas kuidas kiisu veega mängib ja seda kõikvõimalikel võimalustel. Pesta pole veel proovinud teda, suht noor teine ja tubane. Peaks aga proovima ja siis annan kindlasti teada kuidas ta sellesse suhtus. wink

Thumbs up Thumbs down

minu printsule ei meeldi vesi.no seda ta küll joob iga päev aga siis kui ma pesen teda tahaks ta nagu ära joosta.vanasti ta magas kraanikausis aga enam tal seda kommet ei ole.mõned kassid on jah väga veelembed.mõned ei ole.:pai:

Thumbs up Thumbs down

Suusile meeldib vesi kohutavalt...iga solina peale on kohal ja tundub et ühtegi tilka vett ei tohi tema teadmata ära kaduda:)
Aga vett joob ta AINULT kraanist, st. et kraanist jooksvat vett(kausis võib see vesi seista ilmselt igavesti)Ja duššinurgas "lebotamine"on üsna lemmik tegevus:cool:

Thumbs up Thumbs down

Minu Tups ka armastab vett. Kui nõudepesu käes on, siis on tema seal suur asjaline. Või kui ma pesust tulen, siis on tema esimene, kes selle märja vannitoa põranda peab üle vaatama. Voolav vesi-see ongi õnn. Muidugi kõik veekausid tuleb üle uudistada.
Nöps seevastu kardab vett kui tuld. Ei ole see tema teema.

Thumbs up Thumbs down

hehee, mul noorem kass Väike istub ka tihti vanniserval ja kraanikausis, aga kõige armsam on veel see, kui ma vannis käin- meil on selline vann, et poole pealt on kõrgem koht istumiseks, ja siis Väikesel on seal vesi lõuani. ja siis ongi nii, et kui vanni vett täis lasen ja ise sinna pikemaks jääb, tuleb tema seltsi smile

Thumbs up Thumbs down

Ka meie Nurru on veelemb.

Nii kui keegi klõpsab vannitoa tule põlema, on kass nagu 5 kopikat vann iserval lunimas, et tehtagu aga kraan lahti.

Ta on alatihti läbimärg ja üldiselt väga naudib seda.

Nurru

Thumbs up Thumbs down

Meil sama lugu wink Vannituba on ta lemmikkoht, köögis oleks igal võimalusel kraanikausis ja voolavat vett meeldib talle ka kõige rohkem lakkuda. Ehkki üleni talle vees jällegi olla ei meeldi big_smile

Thumbs up Thumbs down

Eile nägin Kassiabi leheküljel Anneli pandud videot,kus kass liguneb üleni vees (kraanikausis) ja mängib seal,ainult pea veest väljas.Uskumatu,et selliseid kasse leidub.Video lõpus ronib ta aeglaselt ja justkui vastumeelselt veest välja.:hiih:

Thumbs up Thumbs down