1

Teema: Mures

Olen mures kiisu isutuse pärast. Ta sööb viimasel ajal väga vähe, aga ei saaks öelda ka et ta üldse ei söö. Iseloomult on ta nagu ikka, mängib ja möllab.Ennem alati kui koju tulin oli krõbina kauss ja konserv otsas ( krõbinatest ta sööb Royal Canini ja gourmeti ja almo nature konserve) ennem ta sõi almo nature konserve nii isukalt, aga nüüd absull ei taha. Alguses ma arvasin, et äkki on need teda ära tüüdanud, aga ega ta neid nii tihti ka ei saa ja keedetud kala ei huvita enam. Vb on asi hammaste vahetumises ja tal hakkab juba tasapisi armuvalu ka tundma andma tahab koguaeg korteriuksest välja joosta ja aknast välja vaadata, õnneks orava häält veel ei tee, aga plaan on ta kastreerida, tirtsutamist pole ma veel täheldanud. Kass saab juba poole aastaseks. Isutus teeb mind murelikuks Äkki kellegil on kogemusi ?

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mures

Meie kiisul oli täpselt sama asi - kui ta oli umbes 6-7 kuune ei tahtnud ta enam konserve ega liha süüa - ainult krõbinaid (Hills, Royal Canin). Kui ta oli üheaastane, siis jälle hakkas märja toitu sööma.
Nüüd aeg ajalt ta lihtsalt konserve/liha ei söö ja midagi pole teha. Märgasime, et tal on sellised nädalad, kui ta sööb kõiki asju ning sellised, kui ta sööb ainult krõbinaid.

Heart\'s Choice - Vene Sinised Kassid
http://www.hearts-choice.com

Vasta: Mures

Äkki aitab kuivtoidu vahetamine ? :?

Thumbs up Thumbs down