1

Teema: traksid

palju siis need kassi traksid maksavad?
Ja kas siis tuleb rihm eraldi osta, või on see juba trakside küljes?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: traksid

Minu meelest saja krooni ümber, ja rihm on juba kaasas.
Ma küll ei käi kassidega väljas, ja see on varujuhtumiks, et viia arsti juurde, kuna Muru-Mustukest on võimatu panna transportkasti. See sai veel osta kahe kassi kast, kui Muruke meile ilmus, aga jah... Nüüd siis traksid, rihma ja sülle. Rihma aas on ümber käe ja see tagab, et ta autosse saada ja et ta seal süles püsiks. Paha lugu on see, et ta ei taha ka trakse panna...

Thumbs up Thumbs down

Traksidel on jah rihm komplektis. Minu kassile jäi sellest väheks, liiga lühike. Ostsin juurde sellise reguleeritava rihma, mida saab edukalt trakside külge kinnitad. Hakkasin kassi kohe alguses traksidega harjutama ja nüüd käime väga edukalt väljas jalutamas.

Thumbs up Thumbs down

Mina arvan, et hind on kuskil 47 - 100.- krooni. Võib-olla ka kallimaid. Rihm on muid kaasas jah. wink

Thumbs up Thumbs down

Trakse on nii rihmadega kui rihmadeta. Need rihmad, mis trakside küljes on, jäävad mõnusaks õuejalutuskäiguks veidi lühikeseks - pikkus tavaliselt mitte üle 150 cm. Kassidele on olemas spetsiaalne kassettrihm Flexilt - selle pikkus on 3 m ja laseb kassil ümbrust mõnusamini uudistada. Keegi ei keela muidugi kasutada ka koertele mõeldud kassettrihmasid, millel pikematel pikkust lausa 8 m. Trakside hinnad kõiguvad väga suuresti - lihtsamad võivad olla seal 40.- ringis, kallimaid leiab eriti luksuslike seast lausa mitmesaja krooni kandist. Valik on teie smile

Julge loomaarsti rind on karvane wink