1

Teema: Pildialbum

Kõigile kes veel ei teadnud, kassifoorumis on täiesti olemas ka pildialbum. Nüüdsest võite kõik pildid oma isiklikku albumisse laadida ning uute piltide lisades oma tutvustusse lihtsalt vastavasisulise postituse teha!

PS. Pildialbumis toimub hetkel väike arendustöö. Seni kahjuks need kasutajad, kel max arv pilte albumis, oma pilte vahetada ei saa. Soovi korral saan seda teha mina, nii et kui väga vaja siis U2U mulle. wink

[*]Iga kasutaja saab luua ainult ühe albumi, kuhu saab laadida 12 pilti!
    [*]Albumi nimes peab sisalduma Sinu kasutajanimi! (See on vajalik selleks, et teistel kasutajatel oleks kergem sinu albumit üles leida.) Neil, kel albumi pealkirjaks hetkel midagi muud - palume ära muuta! 
    [*]Pildi max mõõtmed on 650x550 px. Suuremaid pilte lisada ei saa!
    [*]Max pildimaht kõvakettal kuni 100KB. Suurema mahuga pilte lisada ei saa!

Niiet kõik oma lemmikutest pilte lisama! :pasun:

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pildialbum

:pasun:

Albumi nimes peab sisalduma Sinu kasutajanimi! (See on vajalik selleks, et teistel kasutajatel oleks kergem sinu albumit üles leida.) Neil, kel albumi pealkirjaks hetkel midagi muud - palume ära muuta! 

Kui selle nädala lõpuks pole pealkirjad muudetud, hakkame koos modedega mõistatama kellele milline album kuulub ja paneme pealkirjaks lihtsalt kasutajanime. Vot selline jutt siis.

brazen

Thumbs up Thumbs down

Nágin, et pildialbumis on albumeid 0 fotoga. Kas see on voimalik ja miks?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

See on võimalik juhul, kui inimene on omale albumi teinud ja ei ole lihtsalt sinna pilte lisanud.
Mõtlen ka juba pikka aega, et need tuleks sealt maha võtta- pole nagu pointi neil seal niisama ilustseda, ilma piltideta.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

NB! Pildialbumisse võib lisada max 12 pilti, ainult sel juhul saate ise oma pilte muuta ja kustutada. Kui olete pildialbumisse lisanud 13 pilti, saab pilte kustutada ainult admin. Hetkel on süsteem kahjuks selline, midagi pole parata. sad

Thumbs up Thumbs down

Millise programmiga soovitate pilte väiksemaks teha? Tõmbasin arvutisse ifran view selelga pixlid saab väiksemaks teha aga maht jääb ikka suureks. ehk oskab keegi aidata ja õpetada?

Thumbs up Thumbs down

Mul on ka Irfanview, aga kui sealt resize teen, siis läheb maht ka proportsionaalselt väiksemaks.

Thumbs up Thumbs down

Tegelt jah  lahe koht aind 1 asi jah ma olen sinuga nõus Rachelle

Kassid  on  võrratud    hooli neist sest nemad  hoolivad sinust nad nimetavad sind jumalaks.