Teema: Täiskasvanud kassi ja kassipoja suhted.

Mul on jällegi probleem. Minu linnakass- Alice ei taha absoluutselt läbi saada oma lapselastega.
Alice on steriliseeritud, aga enne olid tal ükskord pojad, kellest üks jäi meile- maale. Tema sünnitas ka hiljuti kassipojad (tean, et oleksime pidanud steriliseerima, ja ma tõesti üritasin emale ja isale seda selgeks teha, aga nad ei kuulanud mind, ja siis oli juba hilja), kellest kaks tükki me tõime linna, sest nad olin liiga pisikesed ja kassiema ei andnud neile süüa.
Nüüd mul on siis selline probleem- linnakass uriseb ja ei saa üldse nende pisikestega läbi. Eile läks päris hulluks- ta läks sinna tuppa, kus neil kast ja toit seisavad ning sõi nende toidu ära, ise urisedes ja neid lähedale mitte lastes. Alice on elanud umbes 2 aastat meiega üksi, ilma ühegi teise kassita, niiet arvatavasti on ta armukade- või midagi sinnapoole, aga kuidas sellest jagu saada? Oskab keegi aidata?

Kassipojad on tegelikult meie juures mõnda aega, me anname nad ära, kui nad veidike kosuvad ja suuremaks kasvavad, aga tahaks et vanaema siiski  lapselapsed omaks tunnistaks...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Täiskasvanud kassi ja kassipoja suhted.

Eks Alice kunagi ka ära harjub. Aga selle söögi asjaga vist muud ei jää üle, kui panna Alice mõneks ajaks teisse tuppa kinni. Siis saavad pisikesed normaalselt süüa.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Täiskasvanud kassi ja kassipoja suhted.

Okei asi on selles et Alice on jah  kade kuna  ta ise ei saa ju enam  poegi. Soovid seda ära hoida siis soovitan sul  teha nii mul endal on ka sama  asi olnud .  Pead kasse 1  toas hoidma ja ise ka seal olema  et  kui kakluseks läheb   hoiad ära.    Proovi teha nii  1 päev 2   tundi.  Se aitab :roll:

Kassid  on  võrratud    hooli neist sest nemad  hoolivad sinust nad nimetavad sind jumalaks.