Vasta: kassi foorumist

just, just. kassiabi asjadest võtaksin veelgi hea meelega osa.

Thumbs up Thumbs down

noh, see va minupoolne kommentaar:

mitu korda olen ma siin kuulnud, kuidas ma oma kassidest ei hooli? tulen siia, küsin, kuidas oma kassidele parimat toitu pakkuda, selgub - ma ei hooli neist.
kirjutan, et inimene ei pea kassi toitmise pärast varavalges ärkama, selgub - teen teisi maha, pean end eluterveks. kuigi üritasin vaid teist inimest toetada.
jah, ma ei pea narruseni minevat kassiarmastust normaalseks. ma olen oma lapsepõlve maal kasvanud ja loom on mulle loom, inimene on inimene.

selle postituse oma blogis kirjutasin tükk aega pärast seda, kui väga otse ja avalikult olin siinsamas oma seisukohti avaldanud. see viis aga sada korda olukorrani, kus ma hoidsin siit tükk aega eemal, sest mürk hakkas pritsima jälle iga kandi pealt.
nii et ma ei pea seda küll mingiks tagaselja rääkimiseks, siin lihtsalt keegi ei kuulanud enam.

kindlasti ei pea ma silmas kõiki kassifoorumi liikmeid. vabandan nende ees südamest, kes selle üleüldise mäsuga ilmaasjata said. ma arvan, et mu postituste põhjal on ka väga hästi aru saada, kes mulle sümpaatsed on ja kes mitte. see käib päriselus ka nii - mõned meeldivad, mõned mitte. mõned hoiavad oma arvamuse endale, mõned mitte.
mul on siin kindlasti omad täiesti lemmikinimesed, ka sellest hoolimata, kas neil on hirmkallis tõukass või mitte.

see käib lastesaamise ja nende kasvatamisega samamoodi - mõned lubavad lapsele kõike, teised kasvatavad neid. minule ei meeldiks, kui ma oleksin oma kassidele teenijaks. praegu võtame oma kasse oma sõpradena, kes küll kahjuks ise endale süüa ei osta ja enda järelt ei korista. selle teeme neile muidugi ära, aga muidu on nad meiega võrdsed.
kavatsen oma lapsi tulevikus samamoodi kasvatada, ja mul on selleks arvamuseks täielik õigus.
samamoodi on kassijumaldajail õigus oma kasse teenindada. ja mul õigus öelda, et see minu meelest on naeruväärne. ja kassijumaldajail on õigus minu peale sellepärast vihastada. missest, elu läheb edasi smile

mina olen omalt poolt selle foorumiga lõpetanud, leidsin endale hea rahuliku koha, kus saab olulistele küsimustele vastused ja hinnanguid ei jagata. seal miskipärast ei teki konflikte ka.
tänulik olen sellele kohale küll ilmselt igavesti. väga palju abi sain siit, kui mu väike kassipoeg suri. olin täiesti lohutamatu siis ja sel ajal oli siin tore ja sai abi. aitäh Brazenile kindlasti, kes õigeid sõnu oskas öelda ja aitäh, et julgustasid uusi lemmikuid võtma.

parimat.

Thumbs up Thumbs down

Mõtlesin küll, et ei sekku, aga siiski: kuigi mulle ei meeldi siin foorumis ka mõned asjad ja kõik postitused pole huvitavad lugeda ja mõned kassiomanikud tunduvad ehk friigistunud olevat, ei tuleks ma eluski selle peale, et netis (olgu siin või kuskil mujal) kedagi sõna otseses mõttes solvama hakata. Tegemist pole lihtsalt arvamuse avaldamise vaid solvanguga. Minul on ka paljude asjade kohta arvamus, mis siinsete foorumlaste omaga ehk kokku ei käi, aga ma ei nimeta teisi inimesi sellepärast idiootideks või pervertideks või "lihtsalt" lollakateks. Keegi polegi käskinud Anna-Liisal oma kassidega jäätist jagada või turule kanafileed ostma tormata. Aga kui keegi seda tahab teha, siis on tal selleks täielik õigus, ilma et  talle mingit iseloomustavat silti seljale riputataks. Kasvatuse küsimus, justnimelt, nagu Anna-Liisa ise asja nimetab. Ilmselt on temal siis kasvatuses mõningad puudujäägid.
Selle jutuga ma ei kavatse võtta poolt või vastu seisukohta Kassifoorumi suhtes, vaid lihtsalt avaldasin oma arvamust Anna-Liisa teguviisi kohta.

Thumbs up Thumbs down

Täiesti ülbe suhtumine :S.
Ise peaks ta olema mõnitav, oma arvamus öelgu parem näkku, mitte ei klatši. :para:
Täiesti nõme.

Thumbs up Thumbs down