1

Teema: Juba sügis, kaugel siis taligi

Ja ilmad lähevad järjest külemaks. Kui kaua veel te kassiga õues jalutate? Või kui külmaga/soojaga juba tubaseks jätate? Kas talvel ei vii üldse õue?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Juba sügis, kaugel siis taligi

Meie käime talvel ka õues, Chassiusele väga meeldib lumi. Õues käib kuni sellise ilmani, kus ise keeldub välja minemast ja ta ise otsustab, kui kaua soovib väljas viibida. Chassius üksi eriti õues ei ole, ikka koos käime jalutamas.

Thumbs up Thumbs down

Ma kavatsen talv läbi kassi jalutada,ainult vihma ja tuisuga ja väga külmaga mitte.Ta ju paksu karvaga ja oli varem peaaegu õuekass.Oleneb kassist muidugi,tema tervisest,karvast jne.

Thumbs up Thumbs down

Kass käib meil aastaringselt õues, vahepeal kauem vahepeal vähem. Kinni ma teda küll ei saa hoida, ta laseb sellise nutukisa valla ja ei jäta seda enne välja saamist. big_smile Muidu talvel ta käib meil lumehelvestega mängima, siis ta püüab veel lumiseid oksi ja hüpleb niisama lume sees. Ega ta talvel taha kaua olla, natuke aega on õues, siis jälle tuppa sooja. smile

Thumbs up Thumbs down

Meil sadas siin ka lumi maha, ega Ben sellest eriti vaimustatud ei ole, aga kaks korda paevas supsab siiski "vetsu" valja, vist arvab, et ta on koer...  Aga tuleb ka kiiruga tagasi. Kui aga lund maas pole, siis kylm ilm teda ei hairi, ikka teeb oma ringid ara, kuigi need on lyhemad...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ma pole talvel veel kassiga väljas käinud, ja see aasta proovib ta vist väikse kampsikuga väljas käidud ka smile

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down