Vasta: Paide varjupaik vajab abi

Üks igavesti tubli aktivist lemmik.ee kodulehelt, kellega oleme ka pikemalt kirjavahetust pidanud ja uurinud ning plaaninud kuidas aidata, kirjutas ka lemmik.ee kodulehele sellise üleskutse. Panen siia lingi:

http://lemmik.ee/index.php?242665

Loodame, et laekub ka rahalist abi, et just Paide varjupaigast toodud või seal olevatele kiisudele söögipoolist ja arstiabi muretseda saaks. Samas vaatasin, et artikli kirjutaja oli unustanud kontaktid, kust infot ja kuhu annetada aga kes ikka abistada tahab, see leiab ise need üles. Lisasin need nüüd ikka ise sinna alla.

Kahjuks ei ole ma siiamaani saanud kontakti kellegiga, kes hakkaks hoiukoduks ning samuti ei ole sõnakestki kuulda olnud kassitoitude maaletoojate abist.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

see võibolla ei istu siia teema alla aga mulle soovitati ka kiisud varjupaika anda aga jah see on siiski rakvere ning see varjupaik on pigem koerte jaoks kuigi usun, et suuremat abi vajavad just kassid sest no olgem ausad palju on hulkuvaid koeri ja palju on kodutuid kasse?ma ei anna neid varjupaika põhimõtteliselt sest tean mis elu neid seal ootaks.ma ei loobu inimesi otsimast ning kes teab äkki saavad nad endale parima kodu mida üks kiisuke saab tahta.kurat inimesed on nii julmad. varjupaigas peaks just töötama inimesed, kes loomakesi armastavad tegelevad rohkem varjupaiga reklaamimisega ja aitavad loomadele kodu leida, kui nüüd päris aus olla pole ma kohalikuks lehes neist mingit  reklaamigi näinud ja ausalt ei tea kus see varjupaik asubki.olen väga tige selle süsteemi peale ja nii kahju, et meiesuguseid nii vähe on.kui vaid kõik oleksid sellise mõtlemisega nagu meie siin oleks maailm juba 10x parem paik.

Thumbs up Thumbs down

Kas Paides on kassi turvakodu või varjupaik?

Thumbs up Thumbs down

Tahaks ka teada täpset aadressi.
Minul ja mu klassiõdedel tekkis selline mõte, et võiks mõnel vaheajal kuskilegi Põltsamaa lähedale (Paide sobib suurepäraselt) varjupaika loomade juurde minna tegutsema. Sellesmõttes, et tahaks täpset aadressi, kellaaega jne. Ja kas seal tohib üldse suvalt sisse astuda ja öelda, et ma tulin nüüd appi või on asi ette teatamisega? Noh me võtaks siis omaltpoolt kassitoitu ja mänguasju ja selliseid asju ka kaasa. Vabandust, kui sellist asja on juba kuskil küsitud. smile

Thumbs up Thumbs down

Paides ei ole minu teada kahjuks varjupaika. Kunagi oli, aga hetkel püütakse Järvamaalt lomad ja tuuakse Viljandisse FIE Otto Leesmäe varjupaika.

Thumbs up Thumbs down