1

Teema: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

Praegu elusolevatest loomadest on mul siis 2, 5 kassi ja 2,5 koera.
Meie esikkiisu Miku on 4 aastane. Tõu nimeks Mustla triibuline O-jalgne-pisut kõõrdsilmne smile
Tema sai meie perre nii, et Sigrid püüdis kodu leida Mustlas valimatult sündivatele kassipoegadele. Enamasti õnnesdtus tal kõigile koidu leida ja asi kontrolli alla saada, kuid siis Miku jäi kätte, oli juba 3-4 kuune. Nii hakkas ta mind masseerima - ema, võta ta endale, kuna ta on kõige ilusam kassipoeg, keda ta näinud vääga armas ja muidu nunnu jne. Kui küsisn, et miks sa talle pole siis kodu leidnud, siis oli vastus - aga keegi ei taha teda.
Sealt ta siis meile tuli - väga siresäärne e pikajalgene, mis kergelt väljaspoole paindes. Loomaarst ütles, et inimeste maailmas oleks temast modell saanud. Tema väike kõõrdsilmsus tegi ta eriti veetlevaks. Elasime veel korteris ja jalutamas käis nooruk Miku rihma otsas, mida käis siis pool küla vaatamas smile Miku on lahe tegelane ja kõik sujus täielikus üksmeeles. Magas kaisus ja käis süles ja oli samas piisavalt isepäine.,
Kõik kestis sinnani, kuni 2 aasta pärast ilmus meie majja merekoolist päästetud Jassi, kellest Jaan luuletas kokku, et temast tuleb pikakarvaline kass jne. jne. Meile jõudis ta vanuses, kus mahtus veel kahe peo vahele. Seisis keset tuba, pisikesed jalad harkis ja vaatas otsa näoga - siin ma nüüd olen ja edaspidi lähtub kõik siin majas minust. Nii ka läks,. Miku saqi shoki sellise pärdiku majja võtmisest, kes teda trepiastmete taga varitses, siis talle selga hüppas ja nii meeleheitlikult kihutava Miku seljas õnnelikult ratsutas. Miku sülle enam ei tulnud ja tema silmist ei kadunud etteheitev pilk terveks aastaks kui mitte kauemaks. Umbes nii, et kas seda Jassit siis niiväga vaja oli!!!!  Voodisse tuleb vahel harva vaid nüüd, kui Jassi tulekust 2 aastat möödas. Jassit jätkus kõikjale. Jassist kaks kuud vanem on siis Ronja (ainuke paberitega meil) saksa lambakoer. Ronja ja Jassi olid ja on lahutamatud. Vahel nägin õudusega, kuidas Ronja lõugade vahelt paistsid välja vaid Jassi tagajalad. Vaatamata sellele oli Jassi õnnelik ja lasi ennast mõnuga nätsutada, et siis Ronjat pärast jälle paika panna. Jass kaalub 6 kilo, kuid pole paks kass. Ta on lihtsalt pika kerega suurt kasvu isane.
Poole kohaga on siis minu juures juba viimase aasta jagu Lota, kellest kirjutas Sigrid.Ilmselt ta meile ka jääb. Kuigi ma ei arva, et tema nüüd just üksi püüab kõik hiired jms. Egas poisid pole ka essu pealt riisutud.
NB kassid ükski omavahel läbi ei saa. Mitte ühegi valemi järgi. Päris kismat on vähe, kuid jauramist sagedasti.
Ronja oli oma pesakonnast kõige vähem sotsialiseeritud ja oli väga arglik. Sellest mul kohe süda haledaks, et tema ma võtangi. Sugulased pärast tänitasid, et kas sa ei tea, et arga koera ei tohi võtta. Esimestel kuudel tuli temaga palju tegeleda - kuna iga puu ja põõsas tuli vallutada kui kuri vaenlane. 4-5 kuuga olid need probleemid unustatud. On rõõmus sõbralik küllaltki kuulekas koer. Käime kolmas aasta koolis.
Veel on vanaemal pisike paksuke 8 a nähvits Kessu, keda kahjuks pildil ei ole. Ja puhkuse ajal ja nädalavahetustel Sigridi Vello.
Hoiukodu kiisudest on praegu Smoothy, Casanova ja Emmeliine. Pisitegelased on kõik uued kodud leidnud.
Vot selline lugu siis ja näeb neid siin. Need pildid on tehtud üle aasta tagasi, aga ülevaate annab:
http://www.lahendus.ee/kodutud_loomad/jassi/
Lotat ja Vellot näeb siit :
http://www.koertekoda.net/forum/viewtopic.php?t=4003&postdays=0&postorder=asc&start=0

No tubli, kes viitsis läbi lugeda smile Armastame neid kõiki väga ja eks põhiline aeg lähebki õhtuti nendega tegeledes.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

No lõpuks sai teie tutvustus ka tehtud wink
Vahvad tegelased kõik!

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Vasta: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

:clap:- lõpuks tutvustasid oma perekese ka ära!
Nii armsad loomad kõik.
Natuke kurb muidugi, et loomad omavahel eriti läbi ei saa ja kahju on ka Mikust, ta siiski esimene kiisu ja loomulik, et ta solvus.
Selle sama asja pärast kardangi ise teist kassi võtta, rikun nii veel mõlema pisikese elud ära!

Ronja on hästi kena! (minu vanemate juures ka sakslane kasvamas)
Kui vana Ronja on Teil?


Lehvitavad Marius BOY ja Rahel:hei:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

Ronja sai 16.04. 2 aastaseks. Praegu, siis peaaegu 2,5 aastat. See pilt on tehtud kusagil aasta tagasi. Lehvitused vastu võetud smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

Tere Ronja ja loomapere!:hei:Väga huvitav oli teist lugeda.Nüüd juba rohkem kui aasta möödas - kas loomad on kõik samad või on muutusi?Kas kassid ei saa endiselt läbi?On kunagi plaanis kolmevärviline ka võtta?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Miku, Jassi, Lota, Ronja, Kessu ehk minu pere ja muud loomad

Tervitused minu loomaperelt ka. Huvitav on see, et kassid mul kevadest talveni ei kisu. Nad ei ole ka sõbrad, kuid on selline vaherahu. Just talvel toas läheb ikka päris kismaks, kuigi neil on piisavalt ruumi, et ka eraldi olla mõnusalt.  Ise arvame, et ju neil igav on, sest õues külm ja lumi, et möllame pigem toas pisut. Hoiukodus olnud mul palju kolmevärvilisi:
üldse kõige esimene Mannu -superkass
http://www.kassiabi.ee/index.php?10211227214526230
üldse oli kahju ära anda.

Taylori ravisin terveks katkust, kui palju uneta öid ja kui imeilus ta on.
http://www.kassiabi.ee/index.php?10211227219&txt=taylor

Järgmist ravisin raskest haigusest ja nutsin silmad peast, kui ta ära andsin. Nii oleks tahtnud teda endale jätta:
Liisu
http://www.kassiabi.ee/index.php?10211227214524733

siis nutsin, kui Sabiine Soome saatsin.
http://www.kassiabi.ee/index.php?10211227214533611

Asi on lihtne. Kui võtaksin veel ühe kassi, siis ma hoiukodu enam pakkuda ei saaks. See on kindel. Sel suvel oli mul aha 20 kassipoega (osa orvud) osad emadega hoiukodus. Suurde hoiukodusse ei saa vaktsineerimata poegi viia. Nii ma siis unistan, et kunagi , ühel päeval on minulgi oma kolmevärviline smile

Thumbs up Thumbs down