Teema: kodutud kassid

kuidas saada aru kas kassid on ikka kodutud? näiteks mina elan raplas ja siin lastakse kassid õue peaaegu iga päev. aga mina nägin kodu juures ühte kassi kes iga päev käib meie rõdu taga kräunumas ja ta tahab väga inimese lähedust ja ma ei saa aru kas ta on kodutu või mitte. ma andsin talle süüa ka, päris isukalt sõi.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kodutud kassid

Kodutud üldiselt on väga pelglikud ka neid ei meelita ka vorstijupiga. Väljalastud kass tavaliselt nii paaniliselt ei karda. Samas kui on äsja kodutuks jäänud siis ega vägakergelt vahet tee.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kodutud kassid

See pigem oleneb kassist. Täpselt muidugi ei tea. Igatahes meie väike metslane oli algusest peale ülileplik ja väga julge. Jooksis vihmase ilmaga, ise läbimärg olles, mu elukaaslase juurde garaazi ning siis seal külma betoonpõranda peal viskas end selili ja oioioi kui hea oli.. Nüüd on muidugi diivan all ja Hillsi krõbinad toidukausis, paitavad käed ka olemas.. aga ega ta sellsest paitamisest eriti ei hooli. Süles ei taha olla. Ei nurru ka, ükskõik kuidas teda ka hellitada. Ilmselt ta ei ole sellega, mõtlen inimestega üleüldse, harjunud. Pigem tahab ta ainult meie vanema kassiga mängida, niisama ringi joosta või siis magada. Hästi iseteadlik kiisupoeg on. Loodan, et ta aja jooksul ta pisut leebub;)

Thumbs up Thumbs down