1

Teema: kuidas kassile tabletti anda

# Võtke kass kindlalt kätte. Asetage tema pea oma küünarnukile, täpselt nagu hakkaksite lapsele lutipudelit andma. Ümisege rahustavalt: "Tubli kiisu..." Pillake tablett kassile suhu.
# Tooge kass laelambi otsast ja tablett diivani alt ära.
# Kasutage sama protseduuri nagu punktis 1, aga hoidke kassi esikäppasid vasaku käega ja tagakäppasid parema küünarnukiga kinni. Pistke tablett kassile parema käe nimetissõrmega suhu.
# Tooge kass voodi alt ära. Võtke pudelist uus tablett. Pange vastu kiusatusele võtta uus kass.
# Toimige jälle nagu p.1, aga kui kass on teil kindlalt haardes, istuge tooli servale, toetage oma rindkere kassi peale, tõstke oma parem käsi vasaku küünarnuki juurde, avage kassi suu ülalõua kergitamise teel ja pistke tablett sisse - kähku! Kuna teie pea on põlvede vahele surutud, siis te ei näe, mida teete. Vahet pole.
# Jätke kass kardina külge rippuma ja tablett endale juustesse.
# Kui te olete naine, siis nutke üks tubli peatäis. Kui te olete mees, siis nutke üks tubli peatäis.
# Nüüd võtke ennast kokku. Kes siin lõppude lõpuks peremees on? Tooge kass ja tablett. Võttes sisse asendi 1, öelge karmilt: "Kes siin lõppude lõpuks peremees on?". Avage kassi suu, võtke tablett ja... oops.
# Sellest ei tule midagi välja, eksju? Istuge maha ja mõelge. Ahhaa!
# Komberdage pesukapi juurde. Tulge tagasi suure rannalinaga. Laotage lina põrandale.
# Tooge köögilaua pealt kass ja lillepotist tablett.
# Asetage kass linale ühe otsa lähedale nii, et tema pea ulatuks üle lina pikema serva.
# Suruge kassi esimesed ja tagumised käpad tema kõhu vastu. Ärge andke järele kiusatusele kass laiaks litsuda.
# Keerake kass lina sisse. Tehke kiiresti, aeg ja tabletid ei oota!
# Võtke asend 1. Suruge kassi lõuad laiali.
# Pistke tablett kassile suhu ja lükake kergelt sõrmega takka. Voila!
# Tõmmake tolmuimejaga (kassi) karvad kokku. Plaasterdage (enda) haavad.
# Võtke kaks tabletti aspiriini ja heitke pikali.:wink:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kuidas kassile tabletti anda

Kas sa ise oled proovinud anda kassile niimoodi tabletti?
:pai:

Thumbs up Thumbs down

täitsa vahva, peaks ka proovima kunagi:hiih:

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

Oi, ssee on vägagi tõetruu. Muide, midagi sellist on ka raamatukeses "Kuidas  elada kavala kassiga".

Aga mul on hirm - õnneks pole kassikesed 9 kuud tablette vajanud, aga kui Muru-Mustru pidi pärast oppi võtma antibiootikume, siis ... Tema on nii hea, et meelega mulle haiget ei tee, aga sülest välja rabeledes tekitavad ta kuusirbikujulised küüned ikka tõsiseid kriime. Õnneks suutsin kuuri lõpule viia, kõik  väljasülitatud tabletid osutusid ikka kasituskõlblikeks, mõni käis küll 3 korda diivanil ja põrandal. Ükskord, kui olin tükk aega pärast tableti kurkuviskamist ta koonukest kinni hoidnud ja lootsin, et nüüd on see kõhus, hüppas ta mu sülest maha, jooksis laua alla ja köhis tableti ikka välja! Nüüd on vaja anda enne ussitablett Käbe-Kattile (ongi tähtaeg mööda) ja siis ka septembris Murukesele. Ka Käbe-Katti ei taha tabletti ja kuna ta ei taha midagi, siis pole võimalust seda ka mingisse maiusesse peita.

Thumbs up Thumbs down

Minul ka Mammule tabletti anda ei õnnestu, täiesti mõttetu ettevõtmine, seepärast sai ta turjale pandavat rohtu (Stronghold).

Minu kassile andis arst kunagi rohtu ja see oli jah päris shokeeriv asjaajamine. Kass lihtsalt ilastas nii enda, laua kui arstid täis... Eelistan samuti turjasüste jms, mille peale Ben vaid silmi pilgutab, ning solvunult tagasi puuri jalutab.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi, kas on turjale pandavat rohtu, (ma tean, et on, sest kKebekem ilmus pojane meie majapidamisse kirpudega), aga kas seda ussirohtu on, mida loomaarstid nõuavad enne vaktsineerimist?See oleks küll suur kergendus! Murukese arsti juurde saaminegion suur probleem, sest esiteks kardab ta transportkasti, teiseks ka trakse ja isegi muidu süles nii armsalt nurruv ka siis, kui ma nopin ta põrandalt lihtsalt ja hoian enda rinnal, ei lase ta ennast ka lihtsalt süles autoosse viia. Meie korter on 2 korrusel ja ta rabeleb lihtsalt lahti! Või siis peaks olema nahkülikond! Kael peaks kaitstud olema ja käed!

Thumbs up Thumbs down

Jah, üks turjale pandav ussirohi on veel Profender, ja siis seesama Stronghold nt mida mina panin - võtab ära nii kirbud, lestad kui ussid ja ilmselt veel mingid parasiidid kui neid on tongue

Aga eks ta muidugi nõka kallim on kui tavaline tabletka... :roll:

Meie manustasime Rikile ussirohtu geeli vms moel. Ega see talle väga ei maitsenud ja protseduur meeldiv ei olnud, aga kui juba suhu läks, siis ka kõrist alla. Järgmine kord proovin seda nippi, et määrin seda geeli talle käpa peale ja las limpsib ise sisse. wink

Thumbs up Thumbs down

mart_r  : Hehee, ega siis kass rumal ei ole! Ma olen üpris kindel, et ta raputab käpa pealt selle minema big_smile

Thumbs up Thumbs down

Ega naljalt ei raputa küll. Instink käsib ära lakkuda. Pasta tuleb ilusti karvale laiali määrida. Aga mul on mõni kassipoeg seda päris isuga söönud, juurdegi tahtnud.

Thumbs up Thumbs down

Mõned raputavad küll käpa pealt rohud mööda tuba laiali smile

Mina andsin kassile tabletti nii, et tegin selle pooleks, panin tabletipoolikud hakkliha sisse (tegin väiksed pallid) ja siis pakkusin kiisule. Kui ta suu lahti tegi, siis torkasin selle talle kurku ja läks ludinal, ta ei saanudki aru, et miks ma talle hakkliha niimoodi kurku topin:wink:

Vasja, kus sa oled?

Thumbs up Thumbs down

Mina pean mõlemale oma kassile iga õhtu veerand tabletti andma ja nii juba kaks nädalat ja teist sama palju on veel ees. Mul hoiab elukaaslane kassi süles ja mina panen ühe käes pöidla ja nimetissõrme kassile hammaste vahele, kallutan ta pea taha ja ja kukutan teise käega talle tableti kurku ja silitan veel kurgu alt, et ta neelaks. Rabelevad küll meeletult ja väike kass pigistab juba silmad kinni ja surub nina mu elukaaslase pluusi sisse, kui ma talle lähenen, aga nuh mis teha, kassid on vaja terveks saada :roll:

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down