Teema: Veterinaaria 6ppimine

Kas siin on keegi, kes on seda 6ppinud?! v6i 6pib?!
Ma ise tulevikus tahaksin seda väga 6ppida ... olen seda yle poole oma elust juba tahtnud.
Tartus Maaylikoolis saab seda teha. Aga kas oleks näiteks m6tekas ka välismaale 6ppima minna?! :roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Veterinaaria 6ppimine

Ma pakun, et Maaulikoolis võiks saada veterinaari hariduse ja diplomi, ning seejärel oma teadmisi täiendada välismaal, nii kuidas just ise vajalikuks pead ja kuidas tahtmist on. Kooli lõpetades on ehk ka selge, millele tahaks rohkem spetsialiseeruda.

Thumbs up Thumbs down

Jah, kui Maaülikooli sisse astud, siis peaks saama igasugu vahetusõpilaste programmide raames välismaa ülikoolides õppida. Sa võid minna ka Maaülikooli avatud uste päevale või näiteks teeviidal nende poksist uurida, mis võimalused neil täpselt on smile

Thumbs up Thumbs down

:clap:
Yeaw:D..Veterinaaria on huvitav,kolmveerand minu elust on just sellele mõeldud:P..hetkelisest..kuid tulevikus kaalun ilmselt ikka EMÜ-s võikuskil mujal hoopis loomakaitsele spetsialiseeruda:D...siis ma juba kütan neid loomavihkajaid:)

Thumbs up Thumbs down

Pooldan ka kahe käega vet-medi õppimist. Ise valisin ka 5 aastat tagasi just vet-medi ja geenitehnoloogia vahel. Võitis viimane (kuid vahel on teatavad kahtlused, et oleks ehk teisiti pidanud otsustama wink)
välismaal õppimise kohapealt nõustun eelpool kõnelejatega - alati on võimalik end välismaal täiendada ja vahetusüliõpilaseks minna, algul on siiski lihtsam Eestis ja Eesti keeles alustada.

Thumbs up Thumbs down

Muidugi mine õppima veterinaariat. Kaalusin ka seda varianti aga hetkel on natuke keeruline seda teostada...

meie kiisul kriimud silmad...

Kui head tulemused peavad selleks olema?
ma kardan jubedalt keemia eksami pärast sad

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: krinny
Pooldan ka kahe käega vet-medi õppimist. Ise valisin ka 5 aastat tagasi just vet-medi ja geenitehnoloogia vahel. Võitis viimane (kuid vahel on teatavad kahtlused, et oleks ehk teisiti pidanud otsustama wink)

Ma olen ka just nende kaha ala peale kõige rohkem mõelnud. Muidugi kõik võib veel muutuda, sest ülikoolini on mul ikka veel päris palju aega. Aga muidu ka just sellepärast need kaks ala, et keemia ja bioloogia on mul ühed lemmikumad tunnid. Tegin ka see aasta keemia eksami ilusti viiele ära smile

[IMG]http://i91.photobucket.com/albums/k311/Lilyy92/Muu%20Stuff/P2tu/P6090051_2.jpg[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Keemia on väga vajalik veterinaaria õppimisel, viimane aeg sellega tegelema hakata:wink:minul oli ka keemiaga raskusi gümnaasiumi viimases klassis, kuid võtsin ennast käsile ja süvenesin sellesse tõsiselt (hakkasin kõike otsast peale üle vaatam) ning selle tulemusel sain ka artsiteduskonda sisse. Seega, natuke pingutamist ja asi tasub ennast ära. Minul mõlemad vanemad veterinaarid ja tõsiselt tänuväärne töö on see

Vasja, kus sa oled?

Thumbs up Thumbs down