1

Teema: kass pissib

tere..olen siin õelnud ,et mu hamlet on tulbli ja hakkas ilusti liivakastis käima aga nüüd äkki pissib mul wc poti taha...õnneks mujale mitte ..ma ei tea mis teha...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass pissib

Hoia vannitoa usk kinni. Minu kass on ainult ühe korra WC\'s käinud ja seda minu lohakusest, rohkem ta sinna ei lähe. Igal pool ka kassi koht pole.

Aga selle pissimise kohta nii et äkki vahetasid kassiliiva/kassikasti asukohta? See võib mõnda kassi häirida.

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

asi ongi selle et vannitoas ongi kassi liivakast.ja asukohta ei ole ka vahetanud..

Thumbs up Thumbs down

Võibolla mõni tervisehäda?Mõni põletik ehk?

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

siis ta ei pissiks ju koguaeg sinna..

Thumbs up Thumbs down

mu kass kipub vahest ukse ette pissima... ehk märgistab? igatahes lahendasin selle nii, et pesin selle koha puhtaks ja puistasin sinna kasskrõbinaid ... Vaevalt kass toidu peale pissib, samuti olen pudistanud ka palderjanijuure tükikesi.. kassid armastavad palderjani .. ja kes see siis ometi hää asja peale asja tegema hakkab

üks kass on hea, kaks veel parem, kolm hädavajalik....

Thumbs up Thumbs down

ma ei hakanud väga põhjalikult otsima, et kas on mõni teema, kus kellelgi on sama mure, aga see jutt peaks siia ka sobima:
me ei saa mitte kunagi kauem kui ööpäevaks kodust ära minna, sest üks meie kassidest otsustab siis, et liivakast on tema jaoks juba liiga must ja pissib kas meie või korterikaaslaste voodisse. teisel ei ole sellega mingit muret, vähemasti ta käitumine näitab küll, et tema võiks seal veel paar päeva ilma mingi probleemita käia, aga esteetlikum otsustab mustusest voodisse pissides märku anda.
kas seda ei anna mitte kuidagi välja harjutada?

Thumbs up Thumbs down

Palderjanijuurest rääkides, siis Marius ei teinud absoluutselt sellest välja, panin natukene tilkasid ühe kratsipuu peale, eeldades, et ta hakkab ikka seal küüsi teritama, aga oh ei.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Palderjani kohta olen mina ainult halba lugenud.. :pa: Põhimõtteliselt tohiks seda ainult ühekordselt hädaolukorras kasutada, sest erinevalt naistenõgesest tekitavat see kassidel haiglast sõltuvust. :roll:

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

aga kas keegi minu murele ei oska mingit lahendust pakkuda?
sest järgmisel nädalavahetusel oleme reedest pühapäevani kodust ära ja üldse ei tahaks koju jõudes diivanikatteid ja voodilinu pesema.

Thumbs up Thumbs down

lihtsalt kordaks oma küsimust veel ühe korra... äkki keegi ikka oskab midagi öelda...

Thumbs up Thumbs down

okei, oleme süüdlaseks pidanud ilmselt vale kassi, sest tegelikult tegutseb hoopis teine ja tegi seda just praegu uuesti, kolmandat korda järjest korterinaabrite voodisse. meile on nad kaks korda voodisse teinud, aga see oli siis, kui nad veel täitsa titad olid ja meie kassipidamises algajad, st. ei teadnud, kui tihti ja põhjalikult kasti peab puhastama.
pidasime seda kogu aeg kasti ebapuhtuse süüks, aga praegu ei saa asi selles olla.
samas on neil mõlemal käsil jooksuaeg, kas põhjust tasuks siit otsida?

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan et võib küll jooksuajast olla.. Kuidagi ähmaselt meenub nagu Kerril oleks ka esimesel jooksukal mingi loigutamismaania olnud. Hästi ei mäleta aga tuleb nagu tuttav ette.. :?

Kas sa seda muidu vaatasid juba:

Liivakasti kasutamise probleemid kassidel

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

nii, lugesin nüüd selle lingi läbi ja käisin täna loomaarstiga konsulteerimas ja oleme suutnud lõpuks kaks reaalset võimalust välja sorteerida:
1) see võimalus on täpselt sama, mis on sinu antud lingiski kirjas ja mille välja mõtlemiseni täna hommikul lõpuks ise ka kollektiivselt jõudsime: ehk kass lihtsalt tõesti käibki seda kohta üle märgistamas. igal juhul otsime seda neutraliseerijat homme loomapoest ja kingime korterikaaslastele lepituskingiks tongue ja siis
2),  mille pakkus loomaarst, et kass lihtsalt üritab oma territooriumi märgistada. see on suhteliselt tõenäoline sellepärast, et meie korterikaaslaste toas on pidevalt tugev parfüümi või muu kehahooldustoote lõhn, mis loomaarsti sõnul võib kassi ärritada ja tekitada temas eriti jooksuajal ja just veel eriti esimesel jooksuajal tahtmist see lõhn oma lõhnaga lämmatada tongue
meie toas ja ülejäänud korteris kusagil nii spetsiifilist lõhna ei ole, see seletaks ka, miks nad ainult nende voodisse loigutamas käivad.

Thumbs up Thumbs down