1

Teema: Võtsin 2 hoiukassi!

Eile saabusid mulle kaks armast kassi hoiule.Nad on endised Kassiabi kassid,nende omanik sõitis mõneks ajaks ära ja polnud kedagi,kes kasside eest hoolitseks.Mul ei ole varem hoiukasse olnud,nii et uus kogemus.Esimene öö on nüüd rahulikult möödas.Liisa (emane) ja Attila (isane) peremehetsevad Intšu toas,kust viimane on ajutiselt välja tõstetud ja veetis öö koos koertega köögis.Kassid on väga vaiksed ja ääretult uudishimulikud.Ronisid-hüppasid kõik kohad läbi,ka need,kuhu Intšu pole iial küündinud!Intšu on raske matsakas,nemad aga kerged ja peene kondiga.Arvasin,et Intšust sõbralikumat kassi on raske leida,aga siis ma veel ei tundnud Attilat!Ta puges ja nühkis ega jätnud mind hetkekski rahule.Liisa eriti kontakti ei otsi,aga paitada laseb.Näis,kuidas tänane päev läheb.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Võtsin 2 hoiukassi!

Nii tore, et endale lausa 2 hoiukassi võtsite!
Ja jutu käigus selgus, et koerad ning Intšu ka veel elavad teiega sama katuse all.
Juba väike loomaaed big_smile

Thumbs up Thumbs down

on jah...siinkohal kiidaks oma peret,ilma nende toetuseta oleks see võimatu.Vahel on päris tegemine,et kõike kontrolli all hoida.:roll:Otsustasin hoiuloomad oma loomadest lahus hoida,et neid mitte traumeerida,võib-olla kassid läheks kaklema ja koerad ei salli võõraid kasse kindlasti mitte,seda näen iga päev õues.Ja Intšu ei taha ka kogu aeg koertega ühes olla.Nii et paras kombineerimine.Hoiukassid ei tohi mingil juhul õue pääseda,siis oleksid nad kohe kadunud.Kuigi võrk on akna ees,julgen akent avada ainult siis,kui ise seal olen.

Thumbs up Thumbs down

kalvi69, te mul Intšuga suured lemmikud smile Ja nii tore, et võtsite vaevaks veel teisigi loomi aidata. Eks ta raske on jah, see oma loomade ja võõraste loomade eest hoolitsemine samal ajal, aga see kõik ju ülla eesmärgi nimel, ja Attila ja Liisu ju lähevad oma koju tagasi hiljem.

Kiisukesed lähevad jah oma vanasse koju tagasi. Perenainbe pani kaasa ka kogu varustuse ja toidu ja liiva. Lihtsalt perenaisel ei olnud siin kedagi, kes saaks tema kiisude eest hoolitseda. Kassiabi suurde hoiukodusse ka ei tahtnud neid jälle panna. Nii me siis selle toreda hoiukodu leidsime. See on hea mõte hoida oma loomad eraldi. Ka mina pole oma loomi võõrastega trumeerinud ja alati hoiukiisud kõik eraldi hoidnud. Attila oli musikass juba Kassiabisse saabudes ja Liisa päris inimpelgur. Nad on armas paar. Oleme Kalvile väga tänulikud. Talle ka uus kogemus.

Thumbs up Thumbs down

Aitäh heade sõnade eest ja tore,et me ka kellegi lemmikud oleme.:):P.Samad sõnad muide,Kiishim ja Mammu,olete väga armsad.Väikesed raskused käivad asja juurde,olingi sellega arvestanud.Kassid on nii viksid ja viisakad kui veel olla saab.Pole ma ühtegi näud nende suust kuulnud.Olen juba nendega harjunud.Mõtlen,et tulevikus võiks sobiva variandi puhul olla veel mõni hoiukass.

Thumbs up Thumbs down

Väga hea mõte veel hoiukodu pakkuda ja küllap jätan selle meelde smile Vahel on vaja mõnda kassi enne uude koju minekut veel hoida, kuni nad saavad vastu võtta. Siis oleks hea kasutada ja meie põhiruumidesse saaks jälle uusi hädalisi võtta. Mammu ju ka meie endine nunnuke smile

Thumbs up Thumbs down

Nii,nüüd olen julgemaks muutunud ja aken on kogu aeg lahti.Kinnitasin võrgu tugevamini.Kassid enam vaiksed ei ole.Tunnevad ennast koduselt.Öösel on tihtipeale tuba lendavaid kasse täis.:D.Koeri on nad vilksamisi ukse vahelt silmanud ja valjult sisisenud.Mis mulle uudiseks:olen leidnud vaibalt märgi karvalaike.Need vist väljunud karvapallid?Intšu ei aja kunagi karvu välja,selle üle olen ma alati imestanud.

Thumbs up Thumbs down

Kiskad sõidavad nüüd juba oma kodu poole.Liisa läks puuri rahulikult,aga Attila (õigemini uue nimega Piraat) hakkas rabelema ja temaga oli tegemist.Nägin ka Pesukaru,kes sõitis Märjamaale,näugus ja oli väga armas.:)

Thumbs up Thumbs down

Kiisud jõudsid õnnelikult oma koju tagasi, olid natuke perenaise suhtes solvunud moega, et miks nad siis maha jäeti. Küllap juba kõik korras. Tänud veelkord hoiukodu pakkumast.

Thumbs up Thumbs down