1

Teema: Küsimus näituste kohta...

Huvitab selline asi, et kas on olemas näitusi paberiteta kassidele?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Küsimus näituste kohta...

Kodukassiga võib osaleda ka tõukassinäitustel.Mina lähen 18.08. ja 19.08. Felix kluni näitusele oma kodukiisuga.Tuleb lihtsalt klubiliikmeks hakata,maksta aastamaks ja näitusemaks.

Thumbs up Thumbs down

Mis parameetrite alusel kodukiisusid hinnatakse? Ilu on subjektiivne mõiste ju.

Thumbs up Thumbs down

Subjektiivne muidugi ja selle pärast on tõutute loomade näitused üsna seinast-seina tulemustega, sest siin ei pea kohtunik hindamisel silmas pidama mitte tõu standardit vaid hindab ikka peamiselt isikliku maitse seisukohast. Tõututele koertele tehakse näiteks match-showsid. Mu krantsil on kokku 13 rosetti, 4 BIS võitu big_smile Alati on huvitav, sest hindamise kriteeriumid on alati erinevad. Kui sa tead, et su koeral või kassil on mingi pisike kõrvalekalle standardist ja/või tead vastaseid ja nende vigu/veatust siis võib reeglina üsna täpselt ennustada, kes millisele kohale paigutatakse. Tõutu loomaga võib minna ühel korral kehvasti ja teisel erakordselt hästi ja see teeb asja alati huvitavaks. Ma isegi ei kahtle, et kui too hoiukiisu peaks mulle jääma, et mingi hetk tuleme temaga ka näitusekogemust saama. Et kui siis kunagi tõukassi peaks võtma, ei oleks enam endal segadus nii suur wink

Siin veidi infot.

<http://www.felixclub.ee/www/index.php?action=toud/toud-kodukass.phps&me=3&lii=7>

Thumbs up Thumbs down

Ilmselt on seal Felixis vanusepiirang?:) Et peab olema vähemalt 18-aastane?
Aga pole viga.
Kas tohib küsida, kui palju on aastamaks ning näitusemaks?

"Kassinäitustel võivad osaleda ka kodukassid. Neid hinnatakse eraldi kategoorias. Enne peab aga kassi omanik astuma kassiklubi liikmeks ja kass "paberid saama". " See lause on siis sellelt internetilehelt. 
Kuidas see paberite saamine täpselt käib?

Vabandage, ma tõesti ei jaga eriti selliseid asju.:)

Thumbs up Thumbs down

Felix klubi liikmemaks on 300 kr.Klubis vormistatakse ankeet näitusel olsalemiseks ja omanikule väljastatakse liikmekaart.Näituse maks - 1 päev 400kr., 2 päeva-600kr.Hind kehtib juhul.kui tasud 2 kuud enne näitust.Järgmine näitus on 3. ja 4.nov.

Thumbs up Thumbs down