1

Teema: Küsimus kaelarihmade kohta.

Kui palju võiksid maksta tavalised kasside kaelarihmad? Tahaks kiisudele osta...
Aga noh, mitte täiesti tavalisi, ikka päris korralikke ja ilusaid ikka.
Ma ise pole kunagi ostnud, seega ei tea.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Küsimus kaelarihmade kohta.

Eks nad kuskil 50.- ringis on. Ma kunagi ostsin kassile kellukesega rihma, ma ei mäleta selle hinda täpselt aga umbes nii ta oli wink

Pildid Nupsikust ja Popsist: http://www.pildialbum.org/user/Popsi
Videod: http://www.youtube.com/profile?user=NupsikPopsi

Thumbs up Thumbs down

meie ostsime viimati nahast kaelarihma ja seal olid mingi briljandi rida ka peal... see oli ingi 250 vist. aga tavalised olid minu meelest mngi 110ga rakveres... enam täpselt ei mäleta võin ka natuke mööda panna... minu meelest need paelamoodi on odavamad kuskil viiekümne ja seitsmekümne viie vahel ma arvan.

Naerata, see paneb teised huvi tundma millele sa mõtled...

Thumbs up Thumbs down

Töötan ise loomapoes ja meil on kasside kaelarihmade hinnad 35- 119. Sinna vahele jäävad nii nahast, sametist, tikanditega, helkuriga, ruudulised, kivikestega, kirjakestega rihmad. Tuleb minna lihtsalt loomapoodi ja vaadata, mida erinevates kohades pakutakse ja siis teha oma valik.

Aitäh.
Selle nädala sees kavatsen rihma ära osta.:)

Thumbs up Thumbs down

Jah, ostsingi ära. Ostsin kõikidele kiisudele. Kolm rihma seega.
Kollane, punane ja sinine. Selliste võltskristallidega. Ilusad. ja kusjuures 45 krooni tk. Ja väike kelluke või sellesarnane asjandus on küljes. Neile meeldivad rihmad. Jooksevad ringi, ajavad üksteist taga ja müravad. Mõtlesin esialgu, et neile ei meeldi see kõlin, aga ei. Neil on väga lõbus.

Thumbs up Thumbs down

Üks väike probleem on ikkagi big_smile
Kellukese kõlin võib hakata ennast häirima. tongue

Thumbs up Thumbs down

Kui see kõlin häirib kassiomanikku, siis on üsna tõenäoline, et  kassi ennast häirib see veel rohkem. Või see pole nii?

Thumbs up Thumbs down

Ei, need ei kõlise eriti valjult.
Kuigi kellukesed oleme juba ära võtnud. Aeg-ajalt paneme tagasi, kui nad mängida tahavad nendega.

Thumbs up Thumbs down