1

Teema: Jussi

Otsustasin siia kirjutada ühe kiisukese kodustamise loo.

Ühel külmal jaanuariööl tulin koos oma elukaaslasega klubist ja raekoja platsi läbides märkasin, et ühe kohviku ees istub ilus suur kiisuke. Tuntud kassiarmastajana jookisn kohe sinna ja paitasin kiisut,kuna ta oli väga sõbralik tuli ta mulle isegi sülle ja lõi nurru lahti. Arvasime, et ju mõne ümberkaudse maja kiisu, kes ööseks välja jäänud. Õigemini arvas seda minu elukaaslane, kes pika veenmise peale suutis mu ilma kiisuta koju vedada. Siiski hakkas mu süda kiisukese pärast valutama. Õnneks kaua ei pidanud muretsema, kuna saatus otsustas, et meie peame kiisut aitama.
Paar päeva hiljem ,kui elukaaslane oli öösel tööl, märkas ta sama kiisukest ümber kaubamaja luusimas. Kuna öösel oli jälle umbes 30 kraadi külma ei pidanud ka tema süda vastu ja ta võttis kassi enda juurde sooja. Andis oma kaasa pandud võileibade vahelt kiisule vortsi ja tõi talle vett, ning tegi diivanile sooja aseme. Kahjuks ei olnud kuidagi mõeldav, et kiisukene võiks Kaubamajja elama jääda- niisiis tuli  ta enda juurde võtta. Kuna toona elasime minu vanemate juures polnud võimalik tedea päris endale võtta. Seega asusime talle kodu otsima. Ja ime läbi leidsime mida otsisime kõigest 2 päevaga. Nüüd on kiisukene juba 2 aastat elanud ühe meie perekonna tuttava juures, kes hoiab teda nagu oma poega. Kiisu on algusest peale väga tark olnud, niiet oskab uksi avada ja saab aru mis temaga räägitakse. Ah jaa, kiisu ristisime Jussiks ja paistab, et ta on selle nimega väga rahul. Käime teda aegajalt vaatamas ja süda hüppab alati rõõmust kui mõtlen millest kõigest me ta päästsime:)

A warm little kitten can melt an ice-cold heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Jussi

Väga tubli tegu! :hyp:

Thumbs up Thumbs down

See jutt teeb tuju heaks. wink
Hea, et on nii võrratult häid inimesi.

Thumbs up Thumbs down

:py: 5+ sellise heateo eest. 30 kraadi külma on kassidele päris eluohtlik temperatuur, öeldakse ju, et juba -15 kraadiga peaks kassid õuest tuppa sooja lasma. Aga ju see kiisu tundis, mis hea elu teda ees ootab ja ei andnud alla :wink:

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down