1

Teema: Kiisu hotelli?

Tere!
Mul on suur mure. Lähen juuni lõpul 9 päevaks Norra, aga ei ole leidnud veel oma kiisule hoidjat. Sõbranna peab minema koolitusele ja ema ei saa ka tulla, on Soomes sel ajal.
Kas keegi teab soovitada hotelli kiisule,kus ta saaks senkaua olla, kuni tagasi tulen?
  :s6ps:

Jumal lõi kassi

Esimesel päeval lõi Jumal kassi
Teisel päeval lõi Jumal inimese kassi teenima
Kolmandal päeval lõi Jumal kõik teised loomad potensiaalseks söögiks kassidele
Neljandal päeval lõi Jumal raske töö, et inimene saaks rügada kassi heaolu nimel
Viiendal päeval lõi Jumal palli, et kass võiks sellega mängida
Kuuendal päeval lõi Jumal veterinaaria, et kassid oleksid terved ja inimesed vaesed
Seitsmendal päeval püüdis Jumal puhata, aga pidi kassiliiva vahetama

Mida rohkem sa kassiga räägid, seda rohkem räägib tema sinuga

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu hotelli?

Tere!
Tõesti on loomade hotellid olemas, aga hinnad on üüratud, sadades kroonides päev, nagu olen lugenud. Peale selle olen lugenud, et kasse hoitakse seal puurides! Palun väga!

Parem mõtle asi läbi. Kas ema sõidab täpselt samal päeval Soome, kui Sina Norrasse? Võib-olla 3 päeva hiljem. Kas sõbranna on täpselt sama aja koolitusel?
Mind on kõikide reiside puhul põhiliselt aidanud mu loomasõbrast naabrinaine, aga kui temagi on kusagil ära, siis on veel mitmeid varuvariante mujal elavate sõprade-tuttavate näol. Kiisu saab hakkama, kui kord päevaski sisse astutakse. Kindlasti on Sul rohkem kui üks heatahtlik sõbranna või sugulane. Igatahes loodan ma niimoodi ka sel suvel 2 reisi teha.

Thumbs up Thumbs down

Jah, proovi ikka leida kedagi, kes korra päevas läbi astuks, kassile on see ikka palju parem.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tegelikult oleks tore, kui loodaks mingi selline koht, kus kassidel oleks hea olla, kui omanik puhkusel. Ma ei saa ise ka rohkemaks kui nädalaks kunagi ära minna, sest minu kassiperel oleks liiga nukker siin üksi olles.

Thumbs up Thumbs down