1

Teema: Kui vanalt algab esimene jooksuaeg

Hei-hei

Olen mitmelt poolt ridade vahelt lugenud sellest, kui vanalt võib emastel kiisudel esimene jooksuaeg alata (4kuud kuni aasta) Kas keegi võiks kirjutada ka seda, kui vanalt on isased kassid paaritumiseks valmis?
Mul on kodus nii emane, kui isane kiisu. Liisu 7-8 kuune, seni tal veel jooksuaega olnud.  Ruudi saab kohe varsti 4 kuud. Liisu läheb septembris opile,  ja Ruudi ka siis kui ta piisavalt vanaks saab. Ruudi peaks praegu vist liiga noor olema, et suuri tegusid teha, aga mis juhtub kui Liisul enne opi jooksuaeg algab?
Viimane kord kui Liisu ja Ruudiga arsti juures käisime, arvas arst et pole midagi kui Liisu septembris opile läheb, kuid muretsen veidi ikka.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kui vanalt algab esimene jooksuaeg

Ma arvan, et kuu aega peaks küll veel ohutu olema, Ruudi ikka täitsa laps veel. Ja kui Liisul algab jooksukas, siis jälgige, kuidas Ruudi sellele reageerib - kui asi ikka kahtlane, siis tuleb neid lihtsalt eraldi hoida.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kui vanalt algab esimene jooksuaeg

Mul ka emastega praegu kuue kuune isane ja asjad ka kuidagi kahtlased, ta nagu vahest tunneks huvi, vanemate emaste vastu aga mitte päris. Kohati igastahes hoian eraldi neid, seepeale jälle emased rahunevad maha.

http://devonrex.onepagefree.com/