1

Teema: pärsia kass ja Babycat 34

meil mure, 7 nädalane pärsia poiss, alguses sai söögiks friskise  źeleed, tasapisi oleme läinud üle babycat 35 toidule. nüüd aga kassil kõht pidevalt lahti, kas see võibki nii olla et ta ei saa seda süüa, äkki peaks üle minema Royal Canin kitten persian 32 või ei tohiks seda vanuse poolest veel anda.
äitäh kes meid aitavad :support:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: pärsia kass ja Babycat 34

No ma vahetaks toitu siiski, sest see kõhulahtisus ei tule kuidagi kasuks, lõpuks on veel sooltepõletik. Kassipoegade tervis siiski nõrk.

Mul endal pole enam ammu pisikest olnud, aga Oliviale annan Nutrot praegu, pidi kõvasti parem olemakui Hills ja RC. Kuid ma ei usu, et seda Eestis müügil on. Eelmist devonit toitsin ka RC kiisupoja toiduga ning ka Pro Planiga. Kasvatajad on maininud, et RC on paljude kasside jaoks liiga rammus. RC kusjuures ei ole üldse kõige parem toit, kuigi ma oma suurte kassidega ka enamuse aja RC peal.
Kui RC ei sobi võiks proovida Hillsi näiteks.

http://devonrex.onepagefree.com/

Vasta: pärsia kass ja Babycat 34

Jah, proovi näiteks Hillsi või Virbaci kuivtoitu.
Nagu Ivika juba ütles- kõhulahtisus pole üldsegi kasulik nähtus kassipoegadele.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: pärsia kass ja Babycat 34

aitäh abistajatele. püüdsime nüüd veidike Bruno söömisharjumusi muuta ja oleme kõhulahtisusest lahti saanud. Jätkasime siiski Royal Canini Kitten persian 35-ga, kuigi seda soovitatakse veidi vanematele, äkki see tittede kuivtoit temale lihtsalt ei istunud.:py: nüüd kasvame ilusti edasi. laupäeval läheme esimest kord aarsti juurde oma ussirohtu ja vaktsiine saama :hyp:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: pärsia kass ja Babycat 34

Tore, et kiisuga kõik korras. Royali kohta olen viimasel ajal kuulnud, et kvaliteet on langenud. Ise annan oma kiisule Virbacit, see sobib talle maitseomadustelt ka rohkem, tundub. smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: pärsia kass ja Babycat 34

Kui te läksite järsku üle teisele toidule, siis seda EI tohi teha . Lihtsalt lisa friskasele natuke seda uut . Ja hakka igakord suurendama selle muu toode portsionit . wink . Edu .

Thumbs up Thumbs down