1

Teema: Määrib end ära kui kastis käib ..

Kas kellegil kassiomanikul on olnud ka selline probleem, et kui kastis suuremal hädal käib siis määrib enda käpad ära...ta ei oska liiva ka nagu eriti veel peale kraapida. Oma suurema häda teeb ta ka luugi lähedusse ja siis kui asi valmis ruttu ruttu galopiga lausa jooksu. Alati peame vaatama kas ta tagumik ja käpad on puhtad. Äkki asi võib-olla selles ka, et on hästi väike, ei oska veel hästi käia? Aja möödudes äkki õpib? Muidu käib ilusti kastis kui on üksinda kodus, sest siis on kast tema vahetus läheduses.., muidu kui oleme kodus ja laseme ta tuppa möllama, siis ta ikka ise ei lähe, alati paneme ise ta kasti ja siis teeb oma hädad..! Apsakas juhtus meil ka, Jess lasi voodisse, mänguhoog oli tal peal.Lugesin ka, et kassipojad unustavad mänguhoos ära häda ja siis kiiruga kuskile lasevad vms.

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Määrib end ära kui kastis käib ..

Kassipoegadel juhtub seda tihti, et määrivad end ära, aga kasvades õpivad seda asja korralikumalt ajama. Kuid su postitust lugedes tundub mulle, et kassipojale ei meeldi eriti selles kinnises, luugiga kastis käimine. See, et teda tuleb sinna ise viia ja ta ruttu sealt välja tõttab... , üldiselt peaks talle meeldima ka liiva kraapida.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Määrib end ära kui kastis käib ..

Ta ikka kraabib ka, kui häda on aga ta ei kraabi peale oma hädale..ma arvan, et ta jookseb selle pärast ruttu sealt välja, kuna tal on nii hea meel. wink Kusjuures on nüüd end vähem määrmima hakanud, edusammud smile

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down