Vasta: Kiti ja Kratt...

Ma ei usu et ta mul igavusest tigetseb.Olen jälgind teda ja ta kipub just mehe peale tigetsema.Minuga on suht rahulik,kuigi ka vahel juhtub.Aga vot meest ei salli viimasel ajal.Äkki sellest et mingi isase lõhn vm?Armukadedus??? Täitsa hulluks ajab...

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi veel annab kassile neid jooksuaja tablette?
Ma olen jälgind oma kassi ja peale seda kui hakkas neid saama sööb ta palju rohkem ja on ka juurde võt nähtavalt.Kas nad hakkavadki sööma nii,või on aint minu kass selline õgard?Aina käib ja küsib süüa,praegu näiteks magab köögis oma kausi kõrval...sõi tühjaks ja nurus juurde aga ma ei pand kohe ja nyyd jäi sinna magama.

Thumbs up Thumbs down

Ma ei tea, need vist hormoontabletid? Tean, et kui ma kunagi haige olin, siis raviti hormoontablettidega ja votsin ka kovasti juurde... Voibolla sellepärast ka pahur, et hormoonid sassis?
Välismaal eksisteerivad ju loomade psühholoogid, meil vist pole?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Võibolla kyll tablettidest kuri ka???Aga katsu sa aru saada mida kass mõtleb...

Thumbs up Thumbs down

Nii,meie võtsime vastu otsuse et meie pere suureneb veel veidi.Nimelt võtame omale ühe väikse kiisu veel:P Siis on ehk ka Kitil lõbusam ja ei tee enam nii palju lollusi.
Nii et nyyd siis hakkab jälle kassijaht peale:D

Thumbs up Thumbs down

See on tore.:clap:Loodan,et leiate sobiva kassi!Kas on juba välja valitud?Kas tuleb tõu- või tavakass?Äkki on hoopis nii,et topelt kasse = topelt lollusi:P

Thumbs up Thumbs down

Oi kui tore!!! Saab näha, mis Kiti sellest arvab!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ei tule tõukass,ikka tavaline pätu.
No kui topeltlollused siis pole midagi teha,aga vähemalt ei ole meie piigal siis enam igav.
Praegu tegelen otsimisega,pole veel leidnut "sobivat" kiisut.Esimesega oli nii et kohe kui nägin pilti teadsin et vot see on minu kass.....

Thumbs up Thumbs down

Voibolla lased Kitil valida? big_smile Moni kena härrasmees... voi, kes teab, voibolla pooldab just selliseid krutskivendi?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

ja jaaa:P,plaanis võtta teine tydruk veel.eile leidsin yhe hoiukodu lehelt kenad kollased pisikesed.aga täna aga see naisterahvas ytles et jätab selle pesa emase kiisu hoopis endale,et saada vaid isased veel.Kahju(kiisu üle muidugi hea meel,tema sai kodu:) ).Nyyd siis otsingud jätkuvad.

Thumbs up Thumbs down

Kust ma saan kassile jalutustraksid(soovitaks mõnda poodi) ja kui palju need u.maksavad ka?

Thumbs up Thumbs down

Mina ostsin Kristiine keskuse Bramhamist. Maksid vist 170 krooni, olid sellised et käivad ühe klõpsuga kinni, aga minu arust on nad natuke liiga jäigad. Plaanin nende järgi pehmemast materjalist ise Monale traksid õmmelda.
Viimasel ajal olen märganud ka Prismades ja Selverites trakse, hinnad natuke üle saja vist.

Thumbs up Thumbs down

aitäh.:)

Thumbs up Thumbs down

Nii,sai siis ostetud traksid.Need aga rändasid eile juba prügikasti kuna kass ei harjunud nendega:( Nii kui peale panin läks hulluks,hakkas karjuma ja ringi visklema,jube.
Nüüd aga ostsime kaelarihma kuhu saab pika rihma külge panna ja see on palju parem varjant.Rihmaga on harjund ka kuna tal juba pikka aega kaelarihm,nyyd lihtsalt vahetame teise vastu välja.

Thumbs up Thumbs down

Arvan,et minu kass ka ei harjuks.Sellepärast ei ole ostnudki.Edu kassiga tegelemisel!:)

Thumbs up Thumbs down

Ainult kaelarihma küljes oleva rihmaga jalutab väga ilusti.:D
Nüüd siis veel ootame puhkuse ära ja siis saab ka KIti oma esimese suvepuhkuse:)

Thumbs up Thumbs down

Leidsimegi omale veel ühe väikse tydruku :)Koju toome ta juuli alguses
Ja mis kõige vahvam---Kitil ja uuel kiisul on täpselt aasta vahet--nad on mõlemad yhel päeval syndinud :Dno millised śansid ah!!!!!!

Thumbs up Thumbs down

Väga armas.Hakake siis nime mõtlema!Kuu aega kassi ootuses elada on vist üsna raske.Huvitav kokkusattumus,et täpselt aasta vahet.Saab ühel päeval sünnipäevi pidada.:hei:

Thumbs up Thumbs down

Kassiootus on päris raske jah.esimest kassi ootasime kaks kuud,seekord õnneks lühem aeg.Ma arvan et nimeks saab ta Pätu vm,sest tal on selline nägu peas et sai millegiga hakkama,aga samas kas ikka sai.....

Thumbs up Thumbs down

Oi kui armas kiisuke!!! Kus ikka Kitil veab, saab pisikese oe!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Fantastiliselt armas kiisuke. Minu arust on ka täpselt Pätu nägu, aga eks see selgub siis, kui ta koju jõuab, kas on tegelikult ka Pätu või tuleb teine nimi mõelda.  :roll:

Thumbs up Thumbs down

smiletongue

Thumbs up Thumbs down

Nyyd on mure suur,kahtlused kas võtta teine kass.Kuna Kiti sai eile suurema jamaga hakkama(teemas kassi käitumine kirjutasin) on nyyd kõik kysimärgi all.:?:?:?:?

Thumbs up Thumbs down

Mis mõttes teine kass, Kittyle lisaks?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

oli jah mõte võtta talle seltsiline,et tal igav ei oleks.Aga nyyd on see kaheldav kuna ühega on probleeme hetkel palju.
NB. KITI

Thumbs up Thumbs down