1

Teema: Pärslane ja kakamisprobleem :(

Tere!

Meil nimelt selline jama, et pärslane (7 kuud vana) pissib ilusti oma wc-sse aga kaka teeb kahjuks kõrvale... :vs:  Oleme proovind küll igasugu peletavaid spreisid ja pritsind veega vasta nosplit jne jne jne... kas kellegil on veel mõni huvitav nipp mida teha sellisel juhul vms?? Või oskab keegi öelda miks kass üldse sellist asja teha võiks...

Tänud vastajatele! :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärslane ja kakamisprobleem :(

Mis liiva sa kasutad? Kas oled proovinud seda ka muuta?
Mul endal pole pärslane, aga vaata ka siin kassiliiva all olevaid teemasid, vast leiad sealt ideesid pÄrslaste pidajate soovitusi lugedes?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

No meil oli just hiljuti sama jama, ainult et vastupidi. Ehk siis kakas kasti, aga pissis mujale. Nüüd vahetasime liivasorti ja tundub, et asi on jälle korras (sülitan kolm korda üle vasaku õla big_smile ).

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Liiva oleme jah vahetanud... oleme kasutand küll kalleid ja küll odavamaid liivasi... aga ikkagi on junn kõrval.. ja WC-e mahub ilusti ära kah... et ruumi probleem ei saaks olla....

mõtlesime, et kuna pärslane elab ämmaga tartus, et siis viime oma valge metslase ette näitama... Valge juurikas (pildil) näitaski ilusti ette jne.. aga ikkagi... jälle junn maas ... :murelik:

Thumbs up Thumbs down

Minul on ka 2 pärslast..
Ma ka täitsa mures..  emane pissib ühte konkreetsesse nurka oma poti kõrvale... olen püüdnud poti siis tõsta sinna kohapeale.. ja toidukaussi seal hoida..ei midagi ikka pissib sinna sad
Täna hommikul nägin siis, et isane kes on alati oma poti teinud läks ja pissis ka sinna lähedale sad
mõlemad on puhtaks tehtud..ei tohiks olla jooksuaja probleeme..
On veel nippe kellelgi soovitada?

Thumbs up Thumbs down

Kas te terviseprobleemid olete välistanud? Kiisud kipuvad mujale pissima/kakkama, kui nendel on valus või ebameeldiv ja nad seostavad seda valu/ebameeldivust kastiga ja sellepärast lasevad mujale. Ma käiksin ikka igaks juhuks arsti juures ära, et välistada nt põieprobleemid või pärakupaunade  tühjendamisraskused.

Thumbs up Thumbs down

tal on kõik korras tulime esmaspäeval steriliseerimisest.. ja juba ennem seda pissis ta ühte konkreetsesse nurka..

Thumbs up Thumbs down