1

Teema: hommikune äratus

Kuidas harjutada kassi ümber sellest, et iga hommik hakkab ta umbes tund enne äratust välisukse juures "laulma". Ärkan korra ja annan süüa - kaks minutit vaikust. Teen ta natuke mõnest kohast märjaks et tal oleks tegemist enda pesemisega - viis minutit vaikust. Ta on harjunud suviti ikka väljas olema suvilas, aga seniks kuni sinna olen jõudnud kolida kas keegi oskab öelda kuidas ma hommikuti kell 5 juba ärkama ei peaks :wink:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: hommikune äratus

Tuleb kiisu õhtul mängimisega ära väsitada. Meil see toimib igaljuhul.

Thumbs up Thumbs down

Hehee, ma polegi ainus, kelle ööuni lühikeseks jääb...
Minu lohutus on, et paari nädala pärast soidame maakoju ja siis saab ta öösiti ringi joosta kui ta seda tahab... ilma meid kaasa tombamata.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

no meie bruno alles kahe kuune (homme on sünnipäev) aga hommikul on kuskil juba enne viite nii agar ja ootab et keegi temaga mängima tuleks :hyp: vaatamata sellele, et me temaga õhtul hingetuseni mängime on ta igal hommikul nagu krapsti voodis, nurrub nii kõvasti et ajab kõik ülesse ja siis vaatab oma süütute silmadega otsa, et mis te veel passite - mängima :cat:

aga no mis sa teed, ta ju nii armas, et võidab kõigi südamed, ehk ajapikku muutub ta veidi rahulikumaks ku isuuremaks kasvab, kuid praegu küll ei saa ütleda et pärsia kassid rahulikud on, ta meil lausa mänguhull :hyp:

Thumbs up Thumbs down