1

Teema: Kass toob "kingitusi" voodisse

Chassiusel on tekkinud komme asju, mis tema meelest huvitavad on, voodisse inimestele tuua. Ja ainult siis, kui inimene voodis on, saabub ta oma "kingitusega" ja paneb inimese ette maha. See on juba tavaline, et hommikul tervitab ta meid nõudepesulapp hambus. Korra võttis ta kassimuru varsipidi hambusse ja tõi voodisse (kasvatan seda väikesel alusel). Praegu just saabus prügikoti rulli enda järel vedades.

Siis kui kedagi läheduses pole, peidab ta oma varanduse kuhugi, et seda sobival hetkel inimestele näidata. Koristades leidsin voodi alt hunniku juuksekumme, taskurätte ja muud kila-kola. Autovõtmeid ja rahakotti ei julge enam üldse välja jätta. Mis teha?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass toob "kingitusi" voodisse

Tervitus tänasel kaunil pühapäeval!

Ühe teise teema all kirjutas keegi foorumlane targa lause: Kassid õpetavad meid korralikuks. See on õige. Ma olen õppinud asju liigitama: need, mis katki lähevad; need, mille kaotamine oleks kahjuks (võtmed, ehted kasvõi) - ja ülejäänu. No nii hea on ju köögikapil, laual või kummutil asetsevat asja käpaga kaks-kolm korda lükata ja siis, pea ah kui armsalt viltu - jälgida, kuidas asi maha kukub.

Thumbs up Thumbs down

See on nii armsalt naljakas ju smile
Minu kass tõstab tihti asju veetassi. Ta on pannud sinna porgandi tükke, mis laualt kausist kätte on saanud, koera krõbinaid, ja väikseid hiirekesi veekaussi.

Dogs have owners, cats have staff.

Minu kass toi mulle putukaid, mille öö jooksul kinni oli püüdnud. Ikka päris jube. Nüüdseks on vist aru saanud, et ma nende üle eriti ei roomusta ja veab nad mehe susside korvale voodi ette.  Ega tema ka ei roomusta, aga ikkagi parem kui neid voodist leida....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mammu toob voodisse oma mänguasjad kõik hunnikusse kokku, siis mõnikord näritud kanakonte ja siis teinekord vannitoast svamme. Mõnikord ma silmanurgast näen, kuidas ta vannitoast tuleb, svamm hambus, siis piidleb mind kahtlustava pilguga (ise sammugi aeglustamata) ja lippab voodi poole. Kõik asjad kusjuures mis toob sätib täpselt keset voodit. Siis ise istub sinna juurde ja hakkab seletama, et keegi tuleks ja teda kiidaks. Et ta saagi voodisse tõi. Tall selle jaoks kohe erilise tämbriga kurrnjäu.

Päris vahva!
Minul Marius veel pole asjade kogumist harrastama hakanud:D...

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Nii vahva, minu omad küll asju ei kogu. Aga selle eest alumised kassid jätavad mulle nn.kingitusi:D koridori vaiba peale. Viimane saak oli soolikad ja mingi elund(roheline ja pude)vereloigus big_smile tont teab siis mis looma omad, täiesti mm pealt välja sorteeritud siis. Suvel pidid nad igast madusid ka tooma, keda nad ära ei söö.Ma ei joua ära oodata :wink:

Thumbs up Thumbs down

Mina arvan ka, et see on nii armas kui kass kingitusi voodisse tassib smile Eks ta tahab ka omamoodi tähtis ja kasulik olla :lill: