1

Teema: Kass sööb karvu!?

Täna hommikul tabas mind väike shokk. Nimelt oli kass öösel prügikorvi  ümber ajanud ja seal olid eelmisel õhtul tema pealt kammitud karvad. Ta oli jõudnud peaaegu kõik nahka juba pista. Ta ei ole seda kunagi varem teinud kuid praegu jooksuaeg ning ta käitub seekord vägagi veidralt. Andsin kiiresti talle ka karvapallieemaldamise pastat ja oksendas muidugi terve koridori täis:roll: Kas kellelgi on veel midagi sellist juhtunud, et kass hakkab jooksuajal midagi imelikku sõõma? Eile sõi mul ühe nartsissi ka ära :wink:

Vasta: Kass sööb karvu!?

Jah, Chassius sööb ka vahel põrandalt leitud karvatuusti ära. Ei ole jooksuaega ega midagi. Saab RC indoor toitu ja näksib kassimuru, oksendamisega seepärast õnneks probleeme pole. Koristame küll tihti, aga ikka veereb kusagilt mingi tuust välja ja kass lätsutab õnnis nägu peas :vs:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass sööb karvu!?

Võis ju ka nii olla, et hakkas lätsutama seda tuusti ja siis ei saanud enam suust välja.
Meil on vahel nii, et ta peseb ennast ning sageli moodustuvad ta kasuka pinnale sellised karvatuustitükid (mis siis, et me iga päev kammime eks:D) ning siis ta sööb need endale sisse, saab selle portsu suhu ja siis tahab nagu välja sülitada, aga see hästi ei õnnestu ka.
Selleks ajaks kui mina päästma sööstan, on tal juba karvad all:D.
Aga noh, meil on see meeletu karvade sissesöömine paratamatu, selle pärast annagi Talle iga päev ohtralt karvapallipastat.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Kass sööb karvu!?

Minu Arabella oksendab ka vahest harva karvapalle välja, kuigi saab karvapalli vastast toitu ja pastat.

Halb harjumus on tal aga kilekotte närida. Juba 2 aastat. Ja kilekotitükke on ta vist aint korra välja oksendanud. Ma ei teagi, ta lausa hull nende väikeste õhukeste nn puuvilja kilekottide järele...

http://devonrex.onepagefree.com/