1

Teema: Kaks vanemat kassi siis

Mu ema võttis maale teise kassi.Esimene kass siiam meil 2 aastane ja uus samuti siiam ning ka umbes kahe aastane(mõlemad on emased-vana oli opitud ja uus alles käis opil).Vana meil rahulik ja talle ei meeldi kakelda aga uus see ründab pidevalt.Muidu on selline paikass,täielik memmekas(uus)aga teise kassiga ainult kakleks.Nad on ühes ruumis sageli,söövad üksteise kausist ja käivad üksteise liivakastis.
Arst oli maininud,et peale oppi pidavat kass rahulikumaks minema.Kas keegi teab äkki veel mingeid nippe kuidas kaks vanemat kassi sõbruneksid-see on hetkel suur probleem.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kaks vanemat kassi siis

Kuna minu Mirru ja Mõmmik on üksteise peale hirmus armukadedad on mu esimesed kahtlused suunatud selles suunas. Meil ka vanem kass on rahulikum ja noorem on agressiivsem. Pingeline vastasseis tekib tihti, vahest ei saa nad isegi üksteisest mööduda, ilma et kähmluseks läheks. Üksteise söögi ära söömisest ja armukadedatest pilkudest, kui teine kass süles on ärme parem räägigi...

Võibolla uuele kassile tundub, et teist kassi koheldakse paremini - on rohkem süles, saab rohkem tähelepanu jne. Mõtle, kas olete äkki teinud midagi sellist, mis paneks uut kassi end teisejärgulisena või ohustatuna tundma?

tähelepanu saavad mõlemad võrdselt...selles asi ongi,et näilist põhjust ei paista olevat.

Thumbs up Thumbs down

Hmm. Äkki on probleemiks karjasuhted? Äkki peaks vana kassile tekitama teatud privileegid a la süüa saab enne kui uus kass, sest tundub et uus kass üritab vana kassi üle võimust võtta. wink

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down