1

Teema: Kassi koju tulek

Mu sõbranna vanaema elab paatsalus(pärnu lähedal) ja tema kolm kass on tiined praegu.Varsti sünnivad pojad ja mina tahaksin ühte neist endale.Probleem on nimelt selles et kas pog talub sealt tallinnasse sõitu autoga?
Kui kellelgi on olnud vaja poega trantsportida sama kaugelt siis äkki jagate kogemusi!:s6ps:

Sa oled armas ,tea seda !

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi koju tulek

Kui vanalt sa poega transportida kavatsed?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

siis kohe kui emst lahti laseb

Thumbs up Thumbs down

Kiisud peks sündima aprilli kekel ja mai lõpus juuni algul on plaanid pärnusse tehtud ! Siis ei saa teda üksi jätta koju!:cat:

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan, et kui sa talle pehme aseme transpordikasti teed, kus tal mugav on olla, siis ei peaks temaga midagi juhtuma.
Kindluse mottes voiksid sobranna vanaemalt mone riidetykikese, mis tal pesas oli, kaasa kysida ja transpordipuuri panna, siis tunneb ikkagi oma emme lohna ja vast on ka kindlam tunne (nii tegin oma koerapoega Pärnust Tallinna tuues. Mu oma kass on üle 5000 km autos maha soitnud, aga suuremana: ta tuli meile pooleteist aastasena).

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mina tõin Bibi omal ajal Tallinnast bussiga Tartusse. Kiis oli teki sees ja sõidu ajal magas süles või põues - paistis end hästi tundvat. Bussisõiduga pole tänini probleeme - kellele need puurid tehti, ma ei tea wink

Olen Bibiga nous, et bussis pole puuri vaja. Seal soidab ka minu kass ilma puurita, kas kotis voi niisama süles, aga autosoidu ajal on ta transpordipuuris, see on kasside "turvavöö", kahjuks tean sobrannade kasse, kes ka lihtsamatest autoonnetustest elusana välja ei tulnud... Pluss arvestada, et kass on ikkagi loom ja lahtiselt olles voib autos su tähelepanu korvale juhtida ja teiseks, voib sul pedaalide alla minna.
Seda siis kogemustest....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

autos peab kassi kindlasti puuris olema, eriti üksi sõites! kass võib pugeda isteme alla, segada pedaalide tööd jne. minul on kass puuriga kõrvalistmel, puur  turvavööga kinnitatud, - nii näeb ta mind ja meil mõlemal turvaline liigelda smile.
Nii pisikese pojaga, keda sul plaanis transportida soovitan sõita kahekes ja teine hoiab kiisut süles (nt. teki sees).

Thumbs up Thumbs down

mu ema juhib ma alles 13

Thumbs up Thumbs down

meie tõime Musti trantspordi puuriga võrust pärnusse, algul kräunus haledalt, aga siis jäi miagama:D autot ei määrind ega midagi, panime talle puuri peale väikese riide ka et teda kõik ümberringi olev ei häiriks:)

Thumbs up Thumbs down

aga tuttav ,transportis kuskilt varjupaiga kiisut ja siis see ronis armatuurlaua alla, nii et tranpordi puur oleks tõesti kiisu transportimisel väga olulin, oleneb küll ka kassid, kuid siiski.

Thumbs up Thumbs down