1

Teema: catlady

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/paevapilt/article.php?id=15010518&albumID=15010741

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

ei teagi nüüd mida öelda, noh kui kiisudele ja perenaisele meeldib siis okei:D

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

See pole enam loomaarmastus :roll:
Kassidest on pigem kahju, et nad niimoodi hunnikus peavad elama. Loodan, et kassid ei paljune seal omavahel.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Vasta: catlady

Kes teab? Seal on öeldud, et kassid on puhtad, terved, hästi toidetud. Aga tundub ikka liiga palju ühte korterisse elamiseks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

Noh, mul on veel arenguruumi, mul ju umbes sama suur korter ja kõigest 14 kassi antud hetkel:P Ma arvan, et kassid elavad seal päris õnnelikult ära, aga perenaine:?
Tegelikult mõtlen, et siin on tegemist nn. kollektiivse süü tunnetamise eriti kaugelearenenud juhtumiga. See naine võtab ju enda kanda kogu vastutuse, mille teatud hulk kaaskodanikke on looma tänavale visates ära unustanud. Tavaliselt on needsamad hoolimatud loomaomanikud kõige suuremad ohkijad ja näpuganäitajad, sest neil ei tule pähegi, et keegi võiks võtta vastutuse kellegi teise tegemiste ja tegematajätmiste eest ja enda osa taolise "kassimaja" tekkimises on nad ju ammu unustanud. Õnneks selliseid inimesi ikka on, kes teiste vigu lapivad, aga neist on kahju, sest nad põlevad kiiresti läbi, kui ümbruskond ei aita ega muutu. Kui tal on koht, kuhu vahel põgeneda, et ennast ikka inimesena tunda, siis võib seda majapidamist ju lihtsalt võrdsustada meie enda hoiukodudega. Ja omast kogemusest võin niipalju lisada, et on vahe, kas elada koos 2 või 12 kassiga, aga 12 või 20 kassi pidamisel pole küll enam suurt vahet:wink:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

Nii nunnukaid on seal.
Aga ega nad nüüd tõesti ei tundu nälginud ja haiged olevat, aga puhtuse lõhn seal korteris- selles ma küll kahtlen.
Olgu ta korralik või mitte ja istugu hommikust õhtuni kodus kaste koristades, siiski ma pakun, et nii suure komandoga on ikka õhus kassihais.
Mina vahel mõtlen, et mul läheb kuus ühe kassi peale päris paras summa raha- oi jummel, sellel proual peab küll rahakott puuga seljas olema seljuhul:D.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: catlady

seda et loodan ka et nad seal ometi ei paljune:D

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

võtad kassi , võtad kaks , kuid 91 oleks isegi kahekorruselise suure maja peale ikkagist liiga palju .
juu siis sellel naisel raha niipalju on , et kõikide kiisukeste ja kahe kutsu kõhud täis toita ja nende eest hoolt kanda . raske see on .
igatahes , armsad kiisud-kutsud (:

[IMG]http://i104.photobucket.com/albums/m178/vanillaninjanet/kitty_cat_by_Lacrymosa618.gif[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

no normaalne see kindlasti pole! Seal pole ju kuskile istuda, ega astuda, ma ei kujuta ette kuidas süüa teha jne. Majanduslikult on see ikka megakulukas (al kui keskmiselt läheb 1 kassi peale 500.- kuus, siis aastas kõigi peale kokku 546 000). Rikas mutt!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

Kiisumemm andis mu meelest pädeva seletuse selle naise käitumismehhanismide selgitamiseks. Jah, ta kannab teiste koormat.
Aga jättes kõrval materiaalse külje (raha, puhtusehoidmise võimalikkus jne) tahan imestada, et ta  peab nende kohta päevikuid - kus ta selle aja võtab veel? Ning siis see tark lause, mille ütles Naksitrallide vanatädi ja mis kõlas umbes nii, et sellist kassihulka (keda ta toitis kala ja piimaga) on väga raske armastada ja et ma armastan tegelikult ainult oma Albertit (kes teatavasti kadunud oli). Ma arvan ka, et üle 5-6 küll mu suhtlemisvõimegi ei käiks. Ja armukadedus? Või muutuvad isepäised kassid sellises tiheduses kõik leebeteks ja ülirahulikeks?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: catlady

Minuarust on see liig, sest kass vajab ju peale söögi ka armastust ja tähelepanu ja ma ei usu, et see tädike 94-le loomakesele seda pakkuda suudab!
   Muidugi ma arvan, et see oleks ikka väga lahe vaatepilt! Terve korter on kasse täis! :hyp:  Lõbus seltskond kindlasti!

Thumbs up Thumbs down