1

Teema: Kassitõugude iseloomustused

Kas olete uurinud oma kassi tõuiseloomustuste paikapidavust? Minul on britlane ja kirjeldus on 100 % täpne. Ta on just kass kes kõnnib omapead. Mänguhimuline eriti pole, samas jälgib kõike toimuvat eemalt kõiketeadva ilmega. Uhkusega võin öelda, et nahkdiivan ja kardinad on meil säilitanud esialgse väljanägemise. Ühesõnaga selline mõistlik kiisu. Pisut kurvaks teeb muidugi asjaolu, et ta ei ole sülekiisu.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassitõugude iseloomustused

Meil sama lugu pärslasega.
Vastab täpselt Pärsia kassi iseloomustusele.
Vaikne ja rahulik, vahel meeldib ka mängida.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Ka britlane kodus ja kõik, nii iseloom kui ka välimus klapib selle tõu iseloomustusega. Ta meil veel ilma paberiteta ostetud... Soetain kohe endale ka kassitõugude piibli, et asjaga ikka kursis olla wink

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Meil ka britlane! Meie Sindy algul ka ei kippunud sülle, aga pidi viibima alati meiega samas ruumis, nüüd oleme lähedasemaks saanud ja ikka paar korda päeva jooksul tahame süles ka olla ja oma tundeid näidata smile. Hommikud on imelised, kui ta näeb meid ärkamas, alles siis tuleb oma nurrumootorit esitlema (ok, ok vahel üritab varem ka nurruga üles äratada). Väga hea iseloomuga, - pole kättemaksuhimuline, sõbralik, väärikas ja 100% pereliige!

Thumbs up Thumbs down