1

Teema: Janseni kliinik

Tahaks teada kas kellegil on kogemusi steriliseerimisest Janseni kliinikus. Ise plaanin kassi sinna viia ja lasta ta ära steriliseerida. Aga millegi pärast põen väga sellepärast. Hind on seal suhteliselt odav juba sellepärast kardan, et äkki ei ole piisavalt hea töö vms. Ja siis selle opi järgsest päevast tahaks ka midagi uut teada saada :roll: Olen suht algaja kassipidaja sellepärast ongi selline pikem kiri tongue aa ja siis seda tahaks teada , et kas kassi saab samal päeval koju või järgmine? :terv:

Mossu .

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Janseni kliinik

Isased märgistavad territooriumit jah...
Minu kass on isane ja tema opp käis kiiresti, vist 10, max 15 minutit, siis tehti kassile ülesse áratav süst ja anti puuriga mu kätte. Kogu lugu. Kodus oli esimene päev ikka veits uimane, aga järgmine päev oli ok.
Aga seda mitte Janseni kliinikus.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Minu mõlemad kassid on Jannseni loomakliiniku kliendid ja mina olen küll selle kliinikuga vähemalt siiamaani väga rahul. Isase kassi lasin seal ära kastreerida ja nad olid ikka väga hoolsad minu kassiga, ei andud teda mulle enne kätte, kui kass oli narkoosist toibunud. See tähendab, et mu kiisu oli ikka peaaegu terve päeva seal kliinikus veterinaari järelevalve all.

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Mul oli ka plaanis sinna minna oma preilnaga,aga lugesin nende lehelt et nad teevad sellise tavalise õmbluse ja ise võtavad niidid välja jne ja kass peab niikaua vesti kandma või kraed.Nüüd ma ei teagi kas ikka lähen sinna

Thumbs up Thumbs down