Teema: kas on parem?

meil oli mingi 29.- kassiliiv mis oli nagu savi ja oli selline beezikas pruun
aga nyyd ostsime kallima ja see on valget värvi ja näeb välja nagu kriidi jupid.
ja see hullemalt määrib käsi valgeks.kas oleks mõtekas võtta ikkagi see savi moodi kassiliiv?

.

Vasta: kas on parem?

Mis sordid need olid? Ise soovitaksin sada protsenti Natusan-i. Väga viis liiv. Ei hakka haisema ja kerge puhastada.:P

Thumbs up Thumbs down

jaa meil oli täpselt sama värk, otsustasin vahelduseks midagi väga odavat proovida, ja lendasin ka sellise muda taolise liiva otsa, pidi veel tükkiminev olema, aga ei olnud ta midagi. vahepeal proovisin veel kvartspärleid, ok head olid, aga need tükid on ju ümmargused( müüdi tegelt normaalseid tükke ka) ja veerevad maru hästi mööda tervet elamist laiali. niisiis, läksin ka tagasi oma koige esimese kassiliivasordi peale, milleks on valged kriidisarnased tükid, tükki ei lähe, aga selle eest on hea ja kerge, et ainult junnike tuleb ära votta ja selle viskan ka rahuliku südamega vetsust alla wink

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

vot see liiv, mis määrib käsi (valgeks või misiganes), määrib ka kassi ja koos kassikäppadega ka kogu elamist!

Thumbs up Thumbs down

Ise ostsin Säästumarketist selle 27.- kroonise liiva , ei kurdaks . Suht hea on tegelikult. Aga ma varsti vahetan võibolla millegi muu vastu välja. Proovin ikka kõik järgi smile

Mossu .

Thumbs up Thumbs down

Meie kasutame Lindo Cat´i liiva (paakuv). Kuna meil on kaks kassi, läheb liiva veidi rohkem, aga ütleme umbes 100 EEK läheb nädalas.
Väga hea liiv on ja ei mingit lõhna ja lihtne koristada.

Algselt postitas: jyrisa
Mis sordid need olid? Ise soovitaksin sada protsenti Natusan-i. Väga viis liiv. Ei hakka haisema ja kerge puhastada.:P

Meile ei sobinud see Natusan kohe üldse. Läks tükki ja jäi kasti külge kinni! ...võeh oli seda koristada seal :vs:

Thumbs up Thumbs down

Nõustun ka eelkõnelenuga. Nagu siin ühe teisega teema all öeldud, et Natusan ikka üks ebameeldiv kraam, mis jääb kinni ning haiseb.

Thumbs up Thumbs down

meie saime eelmiselt perelt kaasa extreme classic liiva! ma ei tea palju maksab, kuid jään seda kasutama, ei hakka katsetama, kassile meeldib ja mulle ka.

Thumbs up Thumbs down

Mina lugesin kusagilt kassiraamatust, et ei tohi alla visata midagi, ka seda, mida pakendi peal on lubatud. Praegu on küll meil need kvartspärlid olnud viimased kuud. Muidugi lähevad mõned pärlid "jooksu", aga mulle meeldib, et ei haise ega tolma, nagu mõned. Ja pärle on parem ka kätte saada, sest eks käppade külge jää ühte-teist, mis kantakse laiali. :cat:

Thumbs up Thumbs down