1

Teema: Kassi liivakast rõdule

Kas kassi liivakasti võib panna rõdule, kellel nii on, muljeid.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassi liivakast rõdule

Minu kassi liivakast on rodul ja meile on see parim variant. proovisin ka vannitoas, aga ikka oli moni liivakastist tulnud sodi maas ja kui vanni tahtsid ohtul minna, siis enne pidid ikka liivakasti puhtaks tegema, et muidu inetu vaadata...
Nyyd käib seal hommikul, kui me kodus oleme, louna ajal ja ohtul enne magama minekut.
Parim hügieeniline lahendus, seda enam, et mul oli kassi ja kassiliiva vastu ennem allergia...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Aga ma mõtlen just, et Villu kast oli rõdul ja tal on nüüd krooniline põiepõletik. Kas see võis olla sellest tingitud?
Siis ma tean, olen järgmine kord targem.:wink:

Thumbs up Thumbs down

Ma ei tea, ega ta seal magamas ei käi, ajab asja ära, passib veerand tundi veel naabri koeri ja tuvisid voi mis linnud need ka pole siin ja tuleb tagasi. Ta ju ikkagi sooja kasukaga loom. Mu ema kass on terve päeva oues ja tuleb vaid ohtul hilja sööma ja magama, suviti isegi magab oues...
Muideks, mul on igaks juhuks kassile ka soe pesa rodule pandud, et kui ei kuule, et ta mjäu teeb, siis saab soojas vähemalt oodata.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Muideks, isegi kui liivakasti seal polnud, ikka käis ta paar korda päevas rodul ymbrust uurimas, nii, et vahet pole...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Aitäh vastuse eest!:wink:

Thumbs up Thumbs down