1

Teema: Kassiabi vajab abi !

Kevad on tulemas ja valmistume juba kassipoegade laviiniks. Kassipoegade toas on vaja käia toimetamas kaks korda päevas. Peale selle on kiisusid veel 3 toas. Muid oskusi ja omadusi peale suure ja ennastsalgava armastuse ja tahte võidelda nende õnnetute ja kõigi poolt unustatud kiisukeste parema ja õnnelikuma käekäigu eest, et ole nõutud. Tuleb koristada kiisukeste kastikesi ja muid ulakuste jälgi, neid sööta, vajadusel ravida, poputada, nendega mängida, õpetada neid taas inimest usaldama ja armastama.
Meie suurem hoiukodu asub Pärnu maanteel Vineeri trammipeatuse lähedal.
Teretulemast!
Andke endast märku meilile reet@kassiabi.ee tel 55571625
Kui oled valmis aitama, siis anna endast teada smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassiabi vajab abi !

kas teil sellisest abistajast kah kasu on, kes korra nädalas saaks ainult käia? Tahaks aidata, aga jube kiire aeg endal ka praegu sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassiabi vajab abi !

Kasu on ikka. Õpib vähehaaval asjad selgeks, mis ja kuidas üheskoos ja siis ju vahel ka aega rohkem, ei paar korda nädalas. Meil on inimesi, kes käivad korra nädalas. Liiga koormavaks ei saa muidugi asja lasta. Lui meie kiisud vaikselt südamesse pugenud, siis küllap leiab aega neile - elu on seda näitanud smile))
Kas oma kaunis kiisuke on kompleksvaktsiiniga vaktsineeritud. Kehtib on vaktsiin üks aasta. Muidu võiks äkki oma kiisule ka mõne viiruse kaasa tuua. Meie kasvandikud ju tänavalt pärit ja varjukast.
Kirjuta meilile reet@kassiabi.ee või tel 55571625 lisainfo saamiseks.

Thumbs up Thumbs down