1

Teema: kass sööb ükskõik mida

lugu on siis selline, et väike kass sööb kõike, mis vähegi näritav, inimeste toitudest siis kasvõi leiba ja kartulit, müslit lausa armastab ning isegi shokolaadi big_smile, millest ma muidugi kuulsin juba, et ei tohi süüa, kuna võib silmadele liiga palju rähma tekitada ja nii. aga muret tekitavad rohkem need igasugused vorstikiled ja muud krõbisevad õhukesed kilekesed, ta saab need eitea kust kätte ja siis kugistab kiiresti alla ning järgmine päev jälle oksendab välja neid. kas keegi oskab öelda, kui ohtlik selline liigtarbimine juba olla võib?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kass sööb ükskõik mida

Ma arvan, et see hea kiisu kõhule küll ei ole, et ta neid kilekesi ja asju sööb. Mina oma kiisude toidu suhtes olen päris range ja annan ikka ainult kiisudele mõeldud toitu, pluss ka piimatooteid (mitte piima) ja liha. Minu arvan, et kassi jaoks pole maiustus mitte selline mõnus magus asi nagu meile, vaid lihtsalt another asi, mida saab süüa (kas nad üldse tunnevad magusat maitset?) Aga muidu kui on oht, et kiisu näiteks põrandalt võib midagi mittesöödavat kätte saada ja alla neelata, siis sellest mõttest ma juba lähen paanikasse. Et ei tea mis kõik võib juhtuda. smile