Teema: Jonnaka kassi probleem.

Tere foorumlased.
Olen palju teemasid juba läbi lugenud, kuid enda probleemile ei ole veel lahendust leidnud, sellepärast otsustasin teha uue teema.

Lugu selline, et omame kahte pärslast, mõlemad isased ja kastreeritud.

Noorem on umbes 1.5 aastat vana, teine sai eelmine nädal 2.

Probleem ongi nooremaga, tal olid aasta tagasi urineerimis häired, mispeale, tehti talle usaldusväärse loomaarsti juures op. sellega sai kõik korda, kass saab nyyd pissida, aga teeb seda aegajalt valesse kohta...
Nimelt, on tal nagu jonn, et teatud kohtades peavad olema loigud. Kui loik on olemas, teeb hädad koguaeg õigesse kohta, aga kui loiku ei ole, siis nagu meelega läheb ja joob, et tuleks häda ja siis läheb ja punnitab kasvõi tilga sinna, peaasi, et midagi oleks. Oleme proovinud kassipeletajat, lõhnaõli, sidrunimahla, sibulat, küüslauku, aga ei midagi... KAs on kellegil ehk kogemusi, kuidas sellest pahast harjumusest lahti saada...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Jonnaka kassi probleem.

Siin foorumis on varem juba ühes teises situatsioonis antud nõu kasutada fooliumit. Nimelt oli siis probleemiks, et kassiomanik ei soovinud, et kass külmutuskapi otsa ronib. Fooliumit reeglina kassid jälestavad ja sellega saab neid teatud kohtadest eemale harjutada - tekitades seos ebameeldiva elamusega.

Sellest johtuvalt tekkis mul mõte, et võibolla prooviksid need teatud kohad, kus Sinu kiisu oma eelistustes sisustuselemendina veekogusid näha soovib, mõneks ajaks fooliumi sileda pinnaga. Kui asi ei ole milleski muus, siis see võiks tema tähelepanu nendest kohtadest eemale tõrjuda.

See on üks selline mõte ...

Aga põhimõtteliselt lisan veel ühe substantsi sinu juba ära proovitud ainete nimistusse. Nimelt, on kassiomanikud täheldanud, et kohta, kuhu kiisu on sirtsutanud, pestes viinaga, ei ole enam kassid neid kohti oma kraamiga värskendada soovinud. Hõõrud seda kohta viinaga, etanool aurustub sealt kiiresti ja neutraliseerib uriini haisu.

Hoian teile pöialt

Lühikarvaliste Orientaalide kassikasvandus \"Keisei Neko\"

\"Vesta\", \"Felix\" ja FIFE liige

Thumbs up Thumbs down