Vasta: probleem käitumisega

Algselt postitas: Rachelle
Mis lihapalle Sa talle annad?
7:30 okei aeg äramiseks ju:P, või no oleneb tööst ja muudest päevaplaanidest.

tahan ärgata kell 8,
vahel kitekat vahel whiskas ta muud ei söögi muide või no ok vahel mõne kooritud kreveti/vähisabad ja natuke tuunikala, krõbinad on sealt kallimast otsast ma peast ei tea nende nime aga mingid sellised mis sobivad lõigatud tõutoakassile või midagi sellist

Thumbs up Thumbs down

kasukaga ballaadimeister alustas kell 7.20 6x:vs: kui ta inimkeelt mõistaks siis ta oleks temani lennanud vägisõnade peale mu kingad täis kusnud :twisted:
nõudliku näoga puhtusest läikiva toidukausi kõrval istuva härra pilgust on pigem arvata, et õhtul ette pandud toiduports oleks temale justkui lisaks tulnud mitte nii, et "hakkame uut moodi sööma" - PÕRGUVÄRK aga jätkame.

Thumbs up Thumbs down

viimasest postist siiani on kõik päevad alanud kassilauluga kell 7,20 :vs:

Thumbs up Thumbs down

Kuna tegemist oli ikkagi ühe ja sama teemaga tõstsin need kokku.

See on natuke nõme lugu küll kui kassid varahommikusi äratusi teevad. Mina näiteks ei suudaks ka sellise asjaga ei leppida. Õnneks olen oma kassid harjutanud sellise režiimiga et ma põhimõtteliselt ei anna neile hommikul süüa. Saavad oma toiduportsud päeval või õhtul enne magama minemist.

Ühel mu sõbral oli probleem kassiga, kes öö läbi ringi trampis ja pättust tegi ning samamoodi hommikul targa näoga süüa tuli nõudma. Tema sai probleemist lahti nii et hakkas hilisõhtul enne magama minemist kassile süüa andma ja enne seda mängis 20 min et kass ära väsiks. Ja aitas! :py:

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

läänerindel muutusteta, kasukaga põrguline röögib koledal kombel, katsetasin eile mängutaktikat, endal sai küll naha märjaks big_smile kui tüübiga võidu trepist üles alla sai joostud. kaalusin korra isegi karjumise seostamist mingi ebameeldiva asjaga nagu näiteks kass korra dushialla pista - seda vist siiski kasutan siis kui midagi muud ei tööta. täna soetasin paksud töökindad - saab härrale oma käe maadlemiseks ja närimiseks anda.
Nõudmiseni Muff

Thumbs up Thumbs down

niisiis palju vett on jõest merre voolanud vahepeal - lugu siis järgmine, kommunikatsiooniprobleemid nagu filmis "Tulnukas - Valdise päästmine 11 osa". ma lihtsalt ei saanud aru mida kass tahab ja kass ei tahtnud söögikordade muutmist ega enne magamaminekut väntsutamist ega veepüssiga kasvatamist ega muud jauramist kass tahtis hoopis rohkem sülle ja kui inimeste magamaminek oli siis tahtis kaasa tulla thats it, paks kõuts magab rahulikult voodijalutsis või padjal või magamistoas sokikorvil ja vaikus on majas. lahendusena käis veel peast läbi enne õige asjaga tegelemist mõte ennast iga õhtu täis juua, et kräunumine und ei segaks - jäi tegemata big_smile

Thumbs up Thumbs down

big_smile

Thumbs up Thumbs down