1

Teema: kas teadsite, et ...

ma ei tea, kas siin foorumis kuskil on sellest juba juttu olnud, ei judnud kõiki läbi lugeda aga üks tore asi, mida kassiarst rääkis.

mu ema juures elab  üks kodukiisu, kes armasab hiiri koju tuua. kassiarst tegi meile asja selgeks nii, et kuigi sulle üldse ei meeldi, et ta pisikesi hiirekesi sulle ukse taha tassib ja nendega tuppa ürita pressida, tuleb teda alati kiita. see on tema panus pere söögilauale ja kui sa temaga riidled siis tema saab sellest tihtipeale hoopis nii aru, et sa riidled sellepärats, et ta toob liiga vähe ja hakkab seetõttu veel rohkem hiiri pere söögialaule tassima.

meie kiisu aab alati pik pai ja kõvasti kiita iga hiirekese eest, kuigi endal vahjel süda nii haledaks läheb :support:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kas teadsite, et ...

Olen sellest kuulnud jah :wink:
Kuigi alles hiljuti ja kui kunagi maal kass linde tõi, siis me ka riidlesime. Nüüd tagantjärgi mõtlen, et oleks pidanud hoopis kiitma tongue
Lindudest on muidugi tohutult kahju sad

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

vot seda ma küll ei teadnud aga arvatavasti meil hiiretoomise stseeni kahjuks ei teki:roll: aga mine sa tea...

meie kiisul kriimud silmad...

Mina olen samuti seda lugu kuulnud, et kasse peab kiitma, kui nad midagi tuppa või trepile toovad!
Meil pole ka hiiri läheduses ja Marius ju väljas vabalt ringi ei jookse ka, et saaks mutte või hiiri trepi ette tuua.
Aga huvitav, kas ta püüaks ka neid. Teistele väiksematele- putukatele, ämblikele, lindudele peab küll õues päris hoolega jahti.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Mina olen samuti seda toredat juttu kuulnud smile Kunagi kui me elasime teises kohas,siis seal oli meil kohe köögiakna all garaazi katus ja siis kiska tõi meil hiirekesi sinna ja ta pani need alati hästi ilusasti üksteise kõrvale ritta tongue  Aga kui ta praeguses kodus vahepeal harva linnukesi kinni püüab,siis ei suuda kül eriti kiita,vaid proovin ikka lindusid ta käest ära päästa,kui nad veel elujõus on. 
   Aga sama teemaga veel selline jutt rääkida,et kui ma tädil kass oli,siis ta tõi ka alati hiiri koju,aga tädi ei suutnud selliseid asju näha ja pahandas temaga kui ta nad õue peale või tuppa tõi,aga siis hakkas kass enda saake toreda naabritädi juurde näitama viima,sest tema kiitis teda alati big_smile

Thumbs up Thumbs down

mul tõi kass kord ühele meeskülalisele öösel linnu voodi ette. kass ise on tegelt väga arglik ja üldse mitte emotsionaalne, seega juba sellepärast oli see käitumine imelik. aga kõige veidram on see, et me elame 9ndal korrusel ja rõdul tavaliselt linde ei liigu. ma ei saa siiamaani aru, kuidas ta selle linnu kätte sai.

Thumbs up Thumbs down