1

Teema: Uude koju enne imetamise lõppu?

Meile on tulemas kassipoeg, kes hetkel on 7-nädalane. Plaanis on 2 nädala pärast (et siis 9-nädalaselt) järgi minna. Aga kui kiisu ikka veel sel ajal emapiima saab, kas siis oleks teda mõistlik ära tuua? Kas kassid üldse lõpetavad iseenesest selleks ajaks imetamise või käibki võõrutus nii, et kassipoeg viiakse uude koju? Lisan igaks juhuks, et kassipojas on veerand pärslase verd (ehk siis ema on poolpärslane).

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Uude koju enne imetamise lõppu?

Selles vanuses hakkab tavaliselt kiisuemme ise imetamisest hoiduma, tulevad tal juba muud huvid tagasi ja pojad söövad kahe-kuuselt juba mitmekesist toitu. Mina arvan, et selle pärast küll ei maksa muretseda.

Thumbs up Thumbs down

Kui saate võite ju veel natuke oodata, aga üldiselt on see just paras aeg kiisupoja võõrutamiseks. Peaasi, et kassipoeg lisaks emapiimale ka muud toitu sööks wink

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Muud toitu nad söövad juba küll.

Thumbs up Thumbs down

Aga siis on ju kõik korras :wink:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

ehh mul on just täpselt nii vanad kiisupojad kodus:)
ning ema ei taha enam kuidagi neile piima anda...enne ikka koguaeg sõid kuid enam mitte, nüüd väga harva, põhiliselt ikka suurte kiisude krõbinaid jm sellist;)

kes ütles et koer on inimese parim sõber, unustas midagi väga tähtsat lisamata;)
Kiisud on lihtsalt võrratud!

Thumbs up Thumbs down

Lizzzy, sinu kiisust jutt käibki wink
Sellest valge lõuaga "sünnipäevalapsest". Nagu ma aru saan, pole imetamine enam probleem smile

Thumbs up Thumbs down