1

Teema: Kasside lemmiktegevused !

Mis on teie kasside lemmiktegevused!

Või rääkige mingist väga imelikust harjumusest?
wink

Minu kass sööb näiteks piparkooke , aga näiteks kaasasündinud on minu kiisul kõver saba , ta saba otsas on selline jonks big_smile .

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kasside lemmiktegevused !

Garfa lemmiktegevused on Kati juuksekummide pihtapanemine ning meie korteri sisekujunduse muutmine nõudepesukäsna laialilammutamise kaudu :-)

Hommikuti vahib ta telekast multikaid ja ajab käpaga ekraanil jooksvat teksti taga, kui aga meie üritame telekat vaadata, siis saätib ta ennast risti ekraani ette ja hakkab seal poose tegema.

Murka lemmiktegevuseks on oma valge mänguhiirega möllamine, süles magamine ja garfa saba tagaajamine.

Kiti armastab meil ülekõige magada big_smile
Kui aga aega üle jääb siis käib pisikesi asju näppamas kõikjalt kuhu ulatub ja kust on midagi näha.:cat:

Thumbs up Thumbs down

Kasside lemmiktegevuse kohta niipalju, et kassid puhkavad, ega nad labaselt maga!
Puhkamine on ka väsitav - vaadake, kuidas nad haigutavad, kui on pärast kogupäevast puhkamist söönud ja siis diivanile või sülle hüpanud ning mugava poosi võtnud!

Thumbs up Thumbs down

Minu kassile meeldib laste Legosid käpaga kappide alla ajada, kust neid kätte ei saa. Ja pingpongi pallidele järele joosta. Ja plastiliini pallidele ka, aga neid enam eriti pole, koik on kenasti Legode korvale kapi alla saadetud...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil on üks väga veider harjumus. Ta nimelt lutsub ühte enda tissi sad
Muidu meeldib talle õhtuti minu peal hüpata kui ma voodis raamatut loean vms, mänguhiirega mängimine aga kui seda pole siis joogikõrred käivad ka, kapist riiete välja kaapimine, jalga kinnihüppamine igal võimalikul hetkel, aknast välja vaatamine, viiruga suhtlemine jnejnejne big_smile

Thumbs up Thumbs down

Susanna sööb ka piparkooke, jõuludel oli päris võimatu, käis sabas kogu aeg.
muidu on neile oluliseks tegevuseks see, et Johanna jookseb, nööri otsas olev hiir suus ja Susanna püüab tema järel joostes nööri käppadega.
kuna meil pesitsevad seinte vahel hiired (tüüpiline Suppilinna puumajaromantika), siis kuulub nende päeva juurde kindlasti ka tundidepikkune passimine kraanikausialuse kapi juures, kust nad arvavad hiiri väljuvat (mine tea, võib-olla on kunagi isegi peale sattunud).

ja hommikupoolikute lahutamatu osa on meeletu jooks mööda korterit, hüpetega ahju otsa ja uuesti alla, tööpindade peale, diivanile, tumbadele, vahel üle teineteise hüpates. vast on hommikuvõimlemise eest.

Thumbs up Thumbs down

Ashmir on nagu harakas - kõik minu ehted kaovad pidevalt :laugh:
telekahull on ta ka smile
ja kommid! niikui mõnd paberit krõbistan, on ta kohal, ja niiiiiii rõõmus

Thumbs up Thumbs down

Sissy sai foorumi jõulukalt õnge otsas oleva kala - selline kollane läikiv ja krõbisev ning roosade uimedega. Seda meeldib talle hullupööra taga ajada ja seda hiilida. Hiilimine on üks tema peamisi mänge - ükskõik mis asi, peaasi, et saab sellele vaikselt ligi hiilida.

Tupsu lemmikud on kilekotid, igas suuruses, peaasi et krabisevad. Paberinutsakaid meeldib ka taga ajada ja kõige suurem lemmiktegevus on muidugi minu närimine... tongue eriti lõbus on öösel ligi hiilida ja korra ninast ampsata. närib muidu mu jalgu ja käsi ja sõrmi ja kyynarnukki ja põske ja nina ja kõrvu kui kätte saab. Telekat vaatab siis kui närimine väga ära väsitab.. aga seda ei juhtu eriti tihti

väike põrguline :roll: :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

üks kassidest armastab kilekotte:S see on tegelikult väga halb harjumus, aga jah kui tal õnnestub kuskilt mõni kott leida siis sa poeb sinna peale või sisse magama, või siis (kui on tegu läbipaistva kilekotiga)  läheb sisse ja tõmbab kilekoti niimodi katki, et saab teisepoolt välja ronida.
Aga teise kassi lemmik tegevus on sokkide varastamine ja  nende tapmine. Ta nagu veidike kardaks neid.. ei tea ei saa aru kas ta mängib või kardab :S

Oi, kilekotid! Ja loodussõbralikud paberkotid! Ja pappkarbid ja kastid!
Vist kõik kassid tunnevad tõmmet nende poole. Ega siiski vist hullemat saa juhtuda, kui et nende krabistamine ei lase magama jääda. Aga mis puutub ehetesse ja muusse, siis tegin endale selgeks juba pakjude aastate eest, et see, millest ma ilma ei taha jääda, tuleb panna "luku ja riivi taha" ehk kuhugi sahtlisse.
Ja muidugi aetakse mänguasjad pikemata kuhugi mööbli alla, ning mina pean neid sealt välja koukima, kassid vaatavad põnevusega pealt.

Thumbs up Thumbs down