1

Teema: Tallinna Koertevarjupaika otsitakse hooldajaid!!!

[font=Lucida Console]Tallinna Koertevarjupaika otsitakse looma hooldajaid kiisudele ja koertele! Tööks oleks siis jalutamine,toitmine ja hooldamine!Palk on ka olemas!Võib olla olete juba kuulnud aga ihaks juhuks ütlen:)!Kui on aega või tahtmist võiks mõni ka minna:![/font]:s6ps::py:

Mustad kassid on nii nunnud big_smile!

Vasta: Tallinna Koertevarjupaika otsitakse hooldajaid!!!

Ma saatsin sinna meili, kui tööd ostsisin, aga mingit vastust ei tulnud. Ju olin ma siis liiga noor jälle :roll:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Ma arvan,et kui sinu vanusied ei võeta ei võeta 10aastasi ammugi:(.ise tahaks nii minna
võibolla aravavad et mingi alates 18aastased no sobivad?

Jah, arvata on, et alates 18-ndast eluaastast, kuigi vaevalt, et keegi sellises vanuses sinna tööle läheb.

Jah..Siis thavad ikka kõik hea plagaga töökohta:)
muidugi ei tea palju maksavad..Aga sinna pole raha pärast mõtet minna

Algselt postitas: näriline
Ma saatsin sinna meili, kui tööd ostsisin, aga mingit vastust ei tulnud. Ju olin ma siis liiga noor jälle :roll:

Nad ilmselt ei loegi meile, kuna ma tegin päringu ühe kassi kohta 16 okt ja siiani pole vastatud.
:tv:Vabandan, aga teema väliselt oli neil kass, kes mulle meeldis kui meilile vastust polnud helistasin õhtul, öeldi kass on alles tulge vaatama, kui küsisin kas laupäeval saaks vastati pole kindel, kas kass siis veel elus on :roll: Käisin siis 17 okt, aga keda polnud oli see netist vaadatud kass, siis vastati meil interneti pole ja seal üldse vanad andmed

Thumbs up Thumbs down

Milline kiisu sealt silma jäi. Kassiabi päästab varjupaigast kasse surmasüsti eest ja toome oma hoiukodudesse. Varjupaiga lehel on kasside kohta väga vanad andmed ja meie hoiukodus olevaid kiisusid on seal praegugi veel üleval. Anna teada, milline kiisu huvi pakkus.
meil reet@kassiabi.ee

Thumbs up Thumbs down

Ega see töö lihtne pole. Ja nad võtavad ka nooremaid kui 18 minu teada.

näriline ja tondu, see arvamus, et 18aastane ei taha sinna tööle minna, ajab mind küll natuke naerma. 18aastane loomaarmastaja on ilmselt väga rahul sellise kohaga, sest selles vanuses pole sul mingit kõrgepalgalist tööd küll kusagilt võtta. 18aastased ja vanemad käivad vähemasti tartu varjukas oma vabast ajast ja kõige muu kõrvalt suisa vabatahtlikukski, nii et kui sellise asja eest veel palka saaks, kas või siin tartuski, kui oleks võimalus - ma läheks kohe.

Thumbs up Thumbs down

Just, loomaarmastajad jah lähevad, aga vaevalt, et ülejäänud. Ja mõnda aega need noored võivad ju varjupaigas töötada, aga vaevalt et kohe mitmeid aastaid.

no kui mulle oleks üle-eelmisel aastal, mil 18 olin, siin Tartus sellist tööd pakutud, oleksin selle kõhklematult vastu võtnud. kui annaks õpingute kõrvalt töötada (ja tõenäoliselt peaks saama) töötaksin seal kõhklematult ülikooli lõpuni (s.o. 2.5 aastat veel).
see on kokku kohe päris mitu head aastat, aga jah, kahjuks pole praktikas sellist võimalust siinmail kohanud veel.

Thumbs up Thumbs down

Ülikooli kõrvalt vaevalt, et jah, aega jääb selliseks ametiks. Mina olin Tallinnas suvel tööl varjukas. Päris väsitav oli, õppida küll poleks jõudnud. Aga minge vabast ajast vabatahtlikuna, see on ka loomaksetele kindlasti tähtis:pai:

no aga õppida on ülikoolis vaja sessi ajal ju wink ja see on kaks korda aastas vaid. sp tundub see mulle (kogemused küll puuduvad) just ametina, mida on võimalik ülikooli kõrvalt pidada. mul on eriala ka miskipärast selline, et hommikust õhtuni loenguid pole, enamasti ainult hommikupoolikul kaks, mõnel päeval üldse vaid üks - nii koolitatakse tulevasi pedagooge haridusteaduskonnas tongue ei, tegelikult väga muhe eriala, aga esialgu loenguteaja pinge on küll pea olematu. sess muidugi teine tera wink
aga see praegu täiega off topic ka, sry.

vabatahtlikuks minge muidugi. väga piinlik, aga ise pole tartus selleni veel jõudnud, kuigi plaan on ammu. remont nõuab siiani kooli kõrvalt veel väga suure osa ajast, teeme kõik ise ja see on veits aeganõudev.

Thumbs up Thumbs down

Ma ei tea kui suur Tartu varjukas on, aga Tallinnas olin 12h graafikuga ja terve selle aja oli tarvis tihedalt tööd teha. Aga jah, vabatahtlikud saavad niisama loomadega jutustada-mängida, koertega jalutada. Sõltub muidugi töötajatest, kindlasti on ka selliseid, kellele ei meeldi, et võõrad kogu aeg seal ringi sebivad:( Mina nt ei suutnudki kaua töötada, kuna mul oli üks hästi kuri kolleeg ja lma ausa murdusin ja nutsin... Inimesi on igasuguseid, aga kel vähegi jõudu ja aega, astuge mõnest varjukast läbi. Pärast on endal hästi hea tunne, et oled kellelegi natuke head teinud ja nendel loomadel ongi seal just puudust lähedusest ja tegevusest.:s6ps:

see paistab varjukatele suisa omaduseks olevat, et igasuguseid veidrikke on seal ... terve tartu varjukas oli ju varem VÄGA kahtlase naisterahva käes. kirjutasin talle ja üritasin saada vabatahtlikuks sinna, et võin kasse kammida ja kui vaja ja võimalust, ka pesta, koertega olen valmis alati jalutama ... ja no läbi lillede saadeti pikalt mind smile
aga sinna vist tol ajal ei lastudki kedagi sisse, sest mõni aeg hiljem tahtsin oma kassidest üle jäänud lahtise liivakasti viia sinna ja mõne paki kuivtoitu, ütlesin, et tuleksin vaatama ka, kellele mu asjad saavad - jällegi keelduti, loomi ei tohtivat ärritada tongue

aga võib-olla on tõesti, et need vahetused töötamiseks väga pikad, ma pole eriti kursis, lihtsalt oletasin. aga vahepeal olen unistanud küll säärasest tööst ... kas loomapargis või varjupaigas või kas või loomaaias smile

Thumbs up Thumbs down

kas või loomaaias siis sellepärast, et ega ma üldiselt loomaaeda ei poolda wink

Thumbs up Thumbs down

Mina ka üldiselt ei poolda...
Aga mis puutub varjupaikadesse, siis ehk annab töögraafiku suhtes kokku leppida. Mulle muidu meeldis seal, kui kolleeg ja väsimus välja arvata. Mina olen rahul, et sai ära käidud, keegi ei uskunud. Öeldi, et mingi "rumal" oled, et lähed "kakat" koristama. Aga nüüd tean küll kindlalt, et mingit jubedat vastikust oma loomade sedejääkide:) koristamisega ei teki. Tegelikult on seal selline ebameeldiv aga harjutatav puhastusvahendite lõhn, vähemalt seal kus mina olin, seal oli, et see jääb alatiseks mällu vist...

Aga mulle öeldi seal ka, et koerad pole inimesi rünnanud, kassid aga küll! Seega, ettevaatust!